2733
2734
چرا میرین از این سایت ها اشتراک میخرین اخه؟😐😐😐

چرا نریم؟؟ دو ساله بدون هیچ حجمی دارم تمام فیلمای روز و میبینم . مثل همه ملت دانلود غیر قانونی هم نمیکنم . نفهمم کپی رایت چیه خوبه؟؟!!! 

کی میخوان ملت کپی رایتو درک کنن خدا میدونه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چرا نریم؟؟ دو ساله بدون هیچ حجمی دارم تمام فیلمای روز و میبینم . مثل همه ملت دانلود غیر قانونی هم نم ...

کپی رایت رو مگه رعایت میکنه؟

از نتفیلیکس و اچ بی او فیلم پخش میکنه بدون حق کپی رایت،بعد چون پارتی داره سایت های دیگه رو میبنده

نه نه نه. حواسم نیست. نمیخواد بخری با هر نتی میتونی با همین اشتراکت وارد بشی  ببخش حواسم نبود

عه جدییی

مرسی

میگم فیلمای خارجیش چجوریع شما ک تجربه داری؟

سانسور شدس؟

کپی رایت رو مگه رعایت میکنه؟ از نتفیلیکس و اچ بی او فیلم پخش میکنه بدون حق کپی رایت،بعد چون پارتی د ...

فدای تو بشم فیلمای هالیوودی که تو هیییچ سایت ایرانی با  در نظر گرفتن کپی رایت آپ نشده.. ولی من منظورم فیلمای ایرانی بود سریالا و فیلمای سینمایی خودمون که راحت مردم میرن دانلود  میکنن !!!

2738
عه جدییی مرسی میگم فیلمای خارجیش چجوریع شما ک تجربه داری؟ سانسور شدس؟

سانسور نه آنچنان. مشروب خوردن و لباسای باز و نسون میده نهایت تار میکنه ولی خب صحنه های تو تخت و اینا رو نه سانسور میکنه. ولی سانسورش خیلی خیلی کمه

فدای تو بشم فیلمای هالیوودی که تو هیییچ سایت ایرانی با  در نظر گرفتن کپی رایت آپ نشده.. ولی من ...

من اصلا فیلم ایرانی نمیبینم

اما سایت فیلمیو و نماوا با پارتی داشتن سایت های دیگه رو بستن که خودشون فقط فیلم بدن اونم با سانسور و دوبله

چنین سایتی قابل حمایت نیست

من اصلا فیلم ایرانی نمیبینم اما سایت فیلمیو و نماوا با پارتی داشتن سایت های دیگه رو بستن که خودشون ...

چی بگم والا. شما از یه دید دیگه ای نگاه میکنی. ولی چون اون سایتا خلاف قانون عمل میکردن من به شخصه با این کارشون موافقم. نظرا متفاوته