1464
1411

راضید؟من که خیلی از کلمه خونه داری خوشم نمیاد .کارم پیدا نمی کنم حس می کنم افسروده شدم 

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بار دهم😐

خونه دار بیکار نیست

+خوش به حالت-چرا؟+همیشه میخندی-شبامم دیدی؟! +نه-از روزامم بیشتر میخندم😂 کلا اسکلم😐😁عزیزم به جای اینکه بیای با من دعوا کنی لحنت بده،لحنی که باهش متنو مبیخونی تغییر بده😂😐من حواسمو جمع میکنم لحنم بد نباشه شما هم لطفا حواستو جمع کن با لحن بد نخونی که فک کنی من قصد بی احترامی دارم🙂ترتر خانومشونم😎( اسم واقعیم ترنم نیست همینطوری زدم قبول کرد)

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1436

نننننههههه  من مشاور مرکز مشاوره بودم  بعد از ازدواج گزاشتم کنار 

حالا خیییلی ناراحتم توازمون شرکت میکنم . شوهرم با مرکز مشاوره مخالف بود چون چند بار از طرف مراجعین اذیت شدم 

به نظرم همه خانما باید یکیو داشته باشن بهشون بگه اگه موهاتو زدی نه من نه تو              _من دارمااا اما نمیدونم چرا لحنش فرق داره 🤭    میگه برو  بروووو بزن موهاتو خودتو بکن شکل مُرغ دُم کُل 🤪         ( کی دیده این مرغَرو ؟؟ چه شکلیه حالاااا؟؟  )😑
1432
مجردی کار میکردم کارم سخت بود 😂حالا بخور و بخاب البته میخام تو‌خونه کار کنم حالا ببینم نی نی میاد م ...

منم همین وضعمه .حوصله ات سر نمیره؟بجز کار خونه چه کاریی می کنی ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

واای خونه داری فک کنم خیلی سخت و عذاب آوره بگرد دنبال یک کار خوب یا درستو ادامه بده از تلاش کردن خسته نشو...همین جور خونه دار باشی افسردگی میگیری

زندگی با تو چقدر قشنگه پــریناز😂🐾
1476

خانم های شاغل هم در کنار اون شغل دیگری که دارند خانه دار هم هستند 😆

حواستون باشه چی میگین 

‏خیلی مهمه اسم بچه رو چی میذارید. مثلا محمدجواد هر موقع بگید میره نون میخره ولی این کارا از امیرشایان بعیده.
واای خونه داری فک کنم خیلی سخت و عذاب آوره بگرد دنبال یک کار خوب یا درستو ادامه بده از تلاش کردن خست ...

اخیییش یکی متوجه شد بخدا گرفتم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانم های شاغل هم در کنار اون شغل دیگری که دارند خانه دار هم هستند 😆 حواستون باشه چی میگین 

چرا جبهه می گیرید متنو بخون من کلا منظورم چیزه دیگه ایی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1457