1619
1605
عنوان

ملتی که کار می کردید الان بیکار و خونه دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 38 پست

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید

اخیییش یکی متوجه شد بخدا گرفتم 

آره عزیزم کاملا درکت میکنم میدونم منظور بدی نداشتی ولی خانم های خانه دار یکم حساسن و نمیدونم چرا در مقابل این کلمه انقد واکنش منفی دارن

زندگی با تو چقدر قشنگه پــریناز😂🐾
1522
نننننههههه  من مشاور مرکز مشاوره بودم  بعد از ازدواج گزاشتم کنار  حالا خیییلی نار ...

حوصله ادم سر میره .همش احساس می کنی خب چی هی پاشی ظرف بشوری غذا درست کنی و.... 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیاطی خیلی خوبه آدم تو خونه بره خودش کار میکنه البته بیرون هم میتونه کار کنه در هر صورت پولش هم خوبه ...

اصلا بلد نیستم علاقه ام ندارم 😕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم تو نگرفتی پستارو  واسه اونایی که میگن خونه داری هنره و ... گفتیم انگار اونیکه شاغله ...

اها من کامنت هارو از اخر میخونم 😃ببخشید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حوصله ادم سر میره .همش احساس می کنی خب چی هی پاشی ظرف بشوری غذا درست کنی و.... 

دقیقا . من به شوهرم گفتم نمیتونم بیکار بمونم  احساس میکنم دارم میگندم  اخه من نه بچه دارم نه ریخت و پاش انچنانی خونم همیشه تمیزه 

واقعا با روحیاتم سازگار نیست یه جا بشینم 

الآن داشتم تو آینه خودمو نگاه میکردم 👀 خلاصه کنم واستون                                            و تَبارک الله  اَحسن الخالقین 😌
8
خیاطی خیلی خوبه آدم تو خونه بره خودش کار میکنه البته بیرون هم میتونه کار کنه در هر صورت پولش هم خوبه ...

اتفاقا من الان دارم تو کلاسای خیاطی کاربر moteadel شرکت میکنم خیلی خوب یاد میده فعلا چهار جلسه آموزش دیدم 

دقیقا . من به شوهرم گفتم نمیتونم بیکار بمونم  احساس میکنم دارم میگندم  اخه من نه بچه دارم ...

منم ندارم تازه خانوادمم کلا یه شهر دیگن با فک و فامیل همسرمم زیاد رفت و امد ندارم گندیدم واقعا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1620
خانم های شاغل هم در کنار اون شغل دیگری که دارند خانه دار هم هستند 😆 حواستون باشه چی میگین 

چرا همچین فکری میکنید؟!! 

خانم های شاغل خانه دار نیستن! مردای شاغلی ک تو خونه هم مسئولیت دارن و کارای خونه انجام میدن خونه دارن؟!! 

کسی خانه داره ک فول تایم تو خونه کار کنه و تقریبا تمام کارای خونه رو انجام بده 

مجردی کار میکردم کارم سخت بود 😂حالا بخور و بخاب البته میخام تو‌خونه کار کنم حالا ببینم نی نی میاد م ...

كار خونه و بخور و بخواب، امكان نداره🤦🏻‍♀️

زندگى شايد آن لبخندى ست كه دريغش كرديم...
مساوره تلفنی؟

معلومه که نه  اصلا مشاور تلفنی یه چیز من دراوردی و مسخره اس

الآن داشتم تو آینه خودمو نگاه میکردم 👀 خلاصه کنم واستون                                            و تَبارک الله  اَحسن الخالقین 😌
چرا همچین فکری میکنید؟!!  خانم های شاغل خانه دار نیستن! مردای شاغلی ک تو خونه هم مسئولیت دارن ...

عزیزم کاملا برعکس برداشت کردید منظور من اینه که اونایی که میگن خانه داری هنره حواسشون باشه که تمام خانم های شاغل هم اون کارها رو بلدن و انجام میدن