2726
خیلی خوب رفتار میکنه ..چون اگه غر بزنه بازتابش و رو خونواده خودش از طرف من میبینه😏😏

واااااای عجب چیزی دمت گرم 😂

شــوهـرم تنهـا آرامـشه زنـدگیمه 💏                          ماشاء الله لا قوة الا بالله العلی العظیم

چون توخونه زیاد لباس نمیپوشیم و باهم راحتیم یه ساله ازدگاج کردیم دیگهه هرکی زیاد بیاد بدمون میاد چه اینور چه اونور ولی بازم پدرشوهرم اینا بیشتر میان تا خانواده من

برسه روزی که منم تیکر بزنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من مامانم اینا الان دو ماه اینجا هستن خودم خیلی خسته شدم اما شوهرم چیزی نمیگه 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
شوهر خواهر منم وقتی منو مامانم میرفتیم خونشون کلی به خواهرم نق میزد که خواهرای من نمیان (مادرش فوت ش ...

برعکس شما، شوهر خواهر من هر روز زنگ میزنه بیاید خونه گاهی با اینکه میگیم نه، ولی باز میاد در خونه دنبالمون. با مامانم و بقیه خواهر و برادرام هم همینطوره کلا دوست داره همیشه دورش شلوغ باشه وقتی میریم خونه ش دیگه برگشتمون باخداست  مامانم به خونه شون میگه مثلث برمودا چون هرکی میره گیر میافته  

چرا  اینقدر زیاد

دارن خونشون تعمیر میکنن واقعا سختمه مخصوصا الان که باردارم !!تو هیچ کاری هم همکاری نمیکنن همه جا رو نامرتب میکنن و کثیف !! من با شکم گنده باید ناهار درست کنم!!

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

خودم یه جوری مودبانه جلوشونو میگیرم زیاد نیان . 

زیاد بیان معلومه کلافه میشه. از کار میاد خسته س میخواد راحت باشه.

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما / غافل از اینکه خدا هست دراندیشه ما