1619
1605

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

نه اصلااا والا شوهرم سه برابر من هواشونو داره من هیچچچ بی بخارم اما اون بیشتر من حواسش هست

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شــوهـرم تنهـا آرامـشه زنـدگیمه 💏                          ماشاء الله لا قوة الا بالله العلی العظیم
1620

همسرم چیزی نمیگه ولی خب هفته ای یبار میان مامانم اینا یا بعد شام ساعتای ۱۰میان تا ۱۲یا یک ولی مادرشوهراینام نمیان زیاد میگن بچه کوچولو داری سخته برات من خودم ناراحت میشم مامان اینام میان اونا نمیان یوقت همسرم ناراحت شه

خانوادم تقریبا هر روز اینجان یه روز نیان شوهرم میگه وااا مامان اینا چرا نمیان پس میگم بابا بذار بدبخت یکم استراحت کنه  از دست ما یه ساعتم فرصت نداره میگه نه باید بیاد من حوصله ام سر میره مامان  وقتی نمیاد 😂

Michael Jackson Fan Forever ❤ Love You Michael Miss You Babe😢💔           چقدر برای صلح و دوستی و مهربونی توی این دنیای کثیف تلاش کردی ولی نیستی ببینی از وقتی رفتی دنیا بدتر و کثیف تر هم شده تاریکی و ظلم و نامهربونی همه جارو گرفته                    ولی من بهت قول میدم راهتو ادامه بدم و اجازه ندم بدی و تاریکی قلبمو بگیره 😔                     دلم برای قلب مهربونت خیلی تنگ شده مایکل تو یه فرشته بودی 💔           

شوهر خواهر منم وقتی منو مامانم میرفتیم خونشون کلی به خواهرم نق میزد که خواهرای من نمیان (مادرش فوت شده شوهر خواهرم) اونوقت مادر تو هرروز اینجاست😒الان منو شوهرمم زیاد ازش خوشمون نمیاد

فکر کردن به تو💭.. با ارزش ترین سکوت من است💗
1641
خیلی خوب رفتار میکنه ..چون اگه غر بزنه بازتابش و رو خونواده خودش از طرف من میبینه😏😏

واااااای عجب چیزی دمت گرم 😂

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شــوهـرم تنهـا آرامـشه زنـدگیمه 💏                          ماشاء الله لا قوة الا بالله العلی العظیم

چون توخونه زیاد لباس نمیپوشیم و باهم راحتیم یه ساله ازدگاج کردیم دیگهه هرکی زیاد بیاد بدمون میاد چه اینور چه اونور ولی بازم پدرشوهرم اینا بیشتر میان تا خانواده من

برسه روزی که منم تیکر بزنم
1651