1464
1411

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1436

نه اصلااا والا شوهرم سه برابر من هواشونو داره من هیچچچ بی بخارم اما اون بیشتر من حواسش هست

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شــوهـرم تنهـا آرامـشه زنـدگیمه 💏                          ماشاء الله لا قوة الا بالله العلی العظیم
1449

همسرم چیزی نمیگه ولی خب هفته ای یبار میان مامانم اینا یا بعد شام ساعتای ۱۰میان تا ۱۲یا یک ولی مادرشوهراینام نمیان زیاد میگن بچه کوچولو داری سخته برات من خودم ناراحت میشم مامان اینام میان اونا نمیان یوقت همسرم ناراحت شه

خانوادم تقریبا هر روز اینجان یه روز نیان شوهرم میگه وااا مامان اینا چرا نمیان پس میگم بابا بذار بدبخت یکم استراحت کنه  از دست ما یه ساعتم فرصت نداره میگه نه باید بیاد من حوصله ام سر میره مامان  وقتی نمیاد 😂

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   

شاید شوهر معذب باشه.یا از سرکار میاد خسته هست.من خودم از رفتو آمد زیاد خسته میشم😂

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بارالها بچه ام صحیح وسالم بدنیا بیاد😍

شوهر خواهر منم وقتی منو مامانم میرفتیم خونشون کلی به خواهرم نق میزد که خواهرای من نمیان (مادرش فوت شده شوهر خواهرم) اونوقت مادر تو هرروز اینجاست😒الان منو شوهرمم زیاد ازش خوشمون نمیاد

فکر کردن به تو💭.. با ارزش ترین سکوت من است💗
1418
خیلی خوب رفتار میکنه ..چون اگه غر بزنه بازتابش و رو خونواده خودش از طرف من میبینه😏😏

واااااای عجب چیزی دمت گرم 😂

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شــوهـرم تنهـا آرامـشه زنـدگیمه 💏                          ماشاء الله لا قوة الا بالله العلی العظیم

چون توخونه زیاد لباس نمیپوشیم و باهم راحتیم یه ساله ازدگاج کردیم دیگهه هرکی زیاد بیاد بدمون میاد چه اینور چه اونور ولی بازم پدرشوهرم اینا بیشتر میان تا خانواده من

برسه روزی که منم تیکر بزنم

شوهرم مهمان نوازه و سعی میکنه بیشتر به من کمک کنه تا کمتر خسته شم. واسه اومدن مهمون، غر نمیزنه ولی گاهی از شلوغ کاری و کثیف کاری بچه ها خسته میشه.

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فعلا باردار نیستم، ولی ان شاءالله به زودی باردار میشم و تیکرم واقعی میشه. خدا جونم لطفا همون چیزی رو بخواه که من میخواهم   بوس بوس فداااااااات ستاره بچینی   
1450