1874
1924

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922

ماچون غریب و راه دوریم هرکی بیاد خوشحال میشه فرقی نداره خونواده من یاخودش یادوست و اشنا

به کسی اعتماد کن که💜اندوه پنهان شده در لبخندت💚عشق پنهان شده در خشمت💙و معنای حقیقی سکوتت را بفهمد 💛. . . 

نه اصلااا والا شوهرم سه برابر من هواشونو داره من هیچچچ بی بخارم اما اون بیشتر من حواسش هست

شــوهـرم تنهـا آرامـشه زنـدگیمه 💏                          ماشاء الله لا قوة الا بالله العلی العظیم
1911

همسرم چیزی نمیگه ولی خب هفته ای یبار میان مامانم اینا یا بعد شام ساعتای ۱۰میان تا ۱۲یا یک ولی مادرشوهراینام نمیان زیاد میگن بچه کوچولو داری سخته برات من خودم ناراحت میشم مامان اینام میان اونا نمیان یوقت همسرم ناراحت شه

خانوادم تقریبا هر روز اینجان یه روز نیان شوهرم میگه وااا مامان اینا چرا نمیان پس میگم بابا بذار بدبخت یکم استراحت کنه  از دست ما یه ساعتم فرصت نداره میگه نه باید بیاد من حوصله ام سر میره مامان  وقتی نمیاد 😂

شوهر خواهر منم وقتی منو مامانم میرفتیم خونشون کلی به خواهرم نق میزد که خواهرای من نمیان (مادرش فوت شده شوهر خواهرم) اونوقت مادر تو هرروز اینجاست😒الان منو شوهرمم زیاد ازش خوشمون نمیاد

فکر کردن به تو💭.. با ارزش ترین سکوت من است💗
1826
خیلی خوب رفتار میکنه ..چون اگه غر بزنه بازتابش و رو خونواده خودش از طرف من میبینه😏😏

واااااای عجب چیزی دمت گرم 😂

شــوهـرم تنهـا آرامـشه زنـدگیمه 💏                          ماشاء الله لا قوة الا بالله العلی العظیم

چون توخونه زیاد لباس نمیپوشیم و باهم راحتیم یه ساله ازدگاج کردیم دیگهه هرکی زیاد بیاد بدمون میاد چه اینور چه اونور ولی بازم پدرشوهرم اینا بیشتر میان تا خانواده من

برسه روزی که منم تیکر بزنم