1676
1605

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677

واای نگو ، نابودم . . .

خدا خیلی دوستم داشته که دوباره بهم دختر داده😍هرچی برای بی خواهری غصه خوردم ، خدا به جاش دوتا فرشته گذاشت تو دامنم و یهو شدیم سه تا خواهر ، خدایا شکرت ، خودت دوتا دخترام و سایه سرمو(مردزندگیمو)برام حفظ کن .

عزیزم تنها نیستی منم منم خیلی معده درد دارم و همیشه گشنه و چیزی نمیتونم بخورم جز انار

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر گلرخدو .سارا ۱۹۹۵.قدبلند ۱۴۰۰ بهتون احتیاج دارم میشه هر وقت دیدین در خواست بدین برام در راه خدا 
من ضعف دارم همش میخوابم نمی تونم بلندشم یه لحظه غذا بردارم

احساس ضعف و خستگی طبیعیه عزیزم

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
1665
من ضعف دارم همش میخوابم نمی تونم بلندشم یه لحظه غذا بردارم

طبیعیه منم تو بارداری همش ضعف داشتم عوضش حالت تهوم کم بود

میشه برای شادی روح مادرم یک صلوات بفرستید  
منم انکار مریضم 

من یکی تو شکمم پدرمو در اورده یکی بیرون ، دیگه میخوام کلمو بکوبم تو دیوار 😑

خدا خیلی دوستم داشته که دوباره بهم دختر داده😍هرچی برای بی خواهری غصه خوردم ، خدا به جاش دوتا فرشته گذاشت تو دامنم و یهو شدیم سه تا خواهر ، خدایا شکرت ، خودت دوتا دخترام و سایه سرمو(مردزندگیمو)برام حفظ کن .
بدبختی اینجاست که هیچ کس هم نیست کمکم کنه مادرشوهرم که چشم نداره منو ببینه مادر خودمم شهرستانه

خیلی سخته کمک نداشته باشی ، باز من خداروشکر مامانم هست ، هرروز میاد کمکم

اتفاقا منم شکم دوممه 

پس کاملا میدونی چی میگم 😢

نه من هیچ کس کمکم نمیکنه

عزیزم ، خدا قوتت بده واقعا 

1651