2703
2553
عنوان

وای هوای اینجاعالی داره بارون میادخانما

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 42 پست
خوشبحالت😉

مرسی ظهرهواگرم بودالان جیگرم خنک شدازهوا✌

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس چرا تهران بارون نمیاد😭😭

انشالله میاد😍

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2720
وااای خوشبحالت😍😍بارون بیاد مشهد هم باشه 

مرسی عزیزم😍

2714
من مشهدم اره خیلی عالیه

سلام همشهری😄😄

من دوس دارم بیام زیارتش چرا نمیطلبه😭

واقعا تا نطلبه نمیری من مشهدیم ولی فکر کنم ۱۰ ماهه نرفتم حرم😕😑

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖
من عاششششششق مشهدم.انشاالله باشوهرم اونجا زندگی کنیم😆

انشالله عزیزم😍

شهرتون کجاس ؟

شهربارون، رشت عزیزم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
واقعا تا نطلبه نمیری من مشهدیم ولی فکر کنم ۱۰ ماهه نرفتم حرم😕😑

منم همین طور😢

2706