1648
1605

هوای شهرشماچه جوری اینجامشهدهست شهرعشق به امام رضاست دوست دارم برم بیرون قدم بزنم😍😍😍

چقدر سخته تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندان بان 😢😭

😍بنظرم عالیه هوا الان

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1522

من مشهدم اره خیلی عالیه

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

دلم شهر خودمونو خواست اردبیل لعنت ب تهران لعنت ب این هوای گرمش 

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔
1620

داره باد خنک میاد ما هم اومدیم پیک نیک جاتون خالی همگی  

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو بودنت برکته دوست ندارم هیچ حرکته من بزنه تو ذوقت بزنه دلتو عشقم❤    تیکر تولد یه عشق😍💙کاش خوشبختی هم مانند مرگ حق هر انسان بود🙃💙میگویند با هرکس باید مثل خودش رفتار کرد....!💙 تو گوش نکن 💙چون اگر چنین بود، از منش و شخصیت هیچکس، چیزی باقی نمیماند...!💙  فقط انسانیت و دیگر هیچ💙

منم مشهدم. بند اومد و افتاب شد اینجا ک

بازون اومد دلم برا شهر خودم تنگ شد گریه کردم... 

خوب باشی باهات خوبم. چطوری توو مجازی هم حسادت میکنین لامصباااا😂جواب بعضیا ک درمقابل فهمیدن مقاوت میکنن و فقط حرف خودشومو میزنن و مدام ریپلای میکنن میگم: تو درست میگیییی😂
1626
1639