1472
1459

هوای شهرشماچه جوری اینجامشهدهست شهرعشق به امام رضاست دوست دارم برم بیرون قدم بزنم😍😍😍

چه سخت هست تنگ ماهی بودن🌺اگربشکنی قاتلی 😢واگرنشکنی زندانبان😭

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1457

من مشهدم اره خیلی عالیه

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

اهواز  نگم برات 😅

به نظرم همه خانما باید یکیو داشته باشن بهشون بگه اگه موهاتو زدی نه من نه تو              _من دارمااا اما نمیدونم چرا لحنش فرق داره 🤭    میگه برو  بروووو بزن موهاتو خودتو بکن شکل مُرغ دُم کُل 🤪         ( کی دیده این مرغَرو ؟؟ چه شکلیه حالاااا؟؟  )😑

دلم شهر خودمونو خواست اردبیل لعنت ب تهران لعنت ب این هوای گرمش 

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔
1447

داره باد خنک میاد ما هم اومدیم پیک نیک جاتون خالی همگی  

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش خوشبختی هم مانند مرگ حق هر انسان بود                                                                                                              تو بودنت برکته دوست ندارم هیچ حرکته من بزنه تو ذوقت بزنه دلتو عشقم                     تیکر تولد یه عشق❤      و البته خوش هیکل شدنم و رسیدن به وزن هدف   

منم مشهدم. بند اومد و افتاب شد اینجا ک

بازون اومد دلم برا شهر خودم تنگ شد گریه کردم... 

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈مذهبیای خوش اخلاقو دوس دارم، اما اون عده ک کلا نمیفهممن ریپلای نکنن چون مزاحمن مزاااااحمممممم
1418
1469