1464
1459
عنوان

وای هوای اینجاعالی داره بارون میادخانما

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 42 پست

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1473
شهرتون کجاس ؟

شهربارون، رشت عزیزم

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈مذهبیای خوش اخلاقو دوس دارم، اما اون عده ک کلا نمیفهممن ریپلای نکنن چون مزاحمن مزاااااحمممممم
1449
واقعا تا نطلبه نمیری من مشهدیم ولی فکر کنم ۱۰ ماهه نرفتم حرم😕😑

دقیقا. 

منم هی ب شوهزم میگم بریم حرم هی امروز و فردا میکنه

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈مذهبیای خوش اخلاقو دوس دارم، اما اون عده ک کلا نمیفهممن ریپلای نکنن چون مزاحمن مزاااااحمممممم
اخی ، الان فک کنم اونجام داره بارون میاد ، من عاشق بارونم خوشبحالتون شما بارون زیاد میبینید

دیگه منم مشهدم و کم بازون میبینم.. 

دلم برا شهرم تنگ شده

خوش بگذره✌

مرسی عزیزم   

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش خوشبختی هم مانند مرگ حق هر انسان بود                                                                                                              تو بودنت برکته دوست ندارم هیچ حرکته من بزنه تو ذوقت بزنه دلتو عشقم                     تیکر تولد یه عشق❤      و البته خوش هیکل شدنم و رسیدن به وزن هدف   
1474
😊واجب شد یه روز برم بزار عزاداری ها تموم شه خلوت باشه بعدش برم😄

ما جمعه قراره بریم. خخخ

البته اگه بازم همسرم نگه نه

حاضره اخر شب بریم کافه دور دور. روزام تنها همه جا میرم. اما میگه سمت حرم تنها نرو. خودشم نمیاد اون سمت

ما جمعه قراره بریم. خخخ البته اگه بازم همسرم نگه نه حاضره اخر شب بریم کافه دور دور. روزام تنها همه ...

😑انشالله که موافقت کنه😄

من خودم همه جا با مامانم میرم اگه شوهرم نیاد😄

چرا سمت حرم که امن تره 

تنها چیز که غیر ممکنه فقط خود غیر ممکنه
1331