2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاش اگه شرایطشو داشته باشی بری دانشگاه علمی یاد بگیری. 

اگه هم حال و حوصله دانشگاه نداری تو حلال احمر یاد میدن فک کنم. 

ولی فکر خوبیه. حتما یاد بگیر. من الان درسته بخاطر پسرم ک کوچیکه کار نمیکنم ولی تو خونه سرم و واکسن و همه آمپولای خانواده رو میزنم. 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2738
کاش اگه شرایطشو داشته باشی بری دانشگاه علمی یاد بگیری.  اگه هم حال و حوصله دانشگاه نداری تو حل ...

بعد حقوقش چجوریه ، اگ حلال احمر یاد بگیریم شرایط سنی هم دارهظ؟

بعد تو بیمارستانا کار هست براشون؟

صدرصد. نیاز کشور اصلا جبران نمیشه. چون بیمارستان و بخش ها زیاده. پرستار کم. بیمار زیاد.

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
بعد حقوقش چجوریه ، اگ حلال احمر یاد بگیریم شرایط سنی هم دارهظ؟

حلال احمر یاد بگیرین واسه خودتونه. نمیشه باهاش تو بیمارستانا کار کرد. برای کار فقط مدرک میخوان.

حقوقش بستگی داره دولتی باشه یا خصوصی. 

من ۴ سال پیش تو دولتی میگرفتم ۲ونیم میلیون ماهی. 

۲ سال پیش هم تو خصوصی بودم میگرفتم ماهی ۱ونیم. 

البته تو خصوصیا هرچقدر شیفت بیشتر وایستی بیشتر میگیری‌ 

همکارای مردمون چون دو شیفت کار میکردن تا ۳ میگرفتن

دانشگاه علمی  منظورت کنکوره؟ من بدون کنکورو مگم    هلال احمر مدرکش بگیریم کار هست؟؟

اره علمی منظورم دانشگاه رفتن بود. 

تو هلال احمر فقط واسه خودت یاد میگیری . که بدرد زندگیت بخوره. ولی واسه کار فک نکنم. 

قبلآ یه مدت کوتاه ۲ سال آموزش میدادن و بهیاری قبول میکردن واسه بیمارستانا. به عنوان کمک پرستار‌ 

ولی قانونشو لغو کردن. 

الان تو درمانگاهها هم بخش نامه اومده ک حتی واس تزریقات باید مدرک پرستاری داشته باشن. 

بازم از یه درمانگاه بپرسین شاید قبول کردن مدرک حلال احمرو.

2706