1421
1389
عنوان

سوال روانشناسی

40 بازدید | 4 پست

اگه جنگ شد و داخل اتاق با همسایه هاتون قایم شده باشید ، یه بچه کوچیک هم دارین ، سرباز ها دارن اتاقارو دونه دونه میگردن، بچه میترسه و گریه میکنه، چی کار میکنین جون خودتون و بقی و نجات بدید؟

بچتونو میکشین؟

یا جون بقی و نجات میدید و از اتاق با بچه میرید بیرون؟

من و ذهن آشفته دونفریم☔
قبلش یک جوری ساکتش میکنم اگه ساکت نشد

خب معلومه با بچه میرم.

آنه🌹تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت🌸وقتی روشنی چشم هایت🌸در پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بود.🌸با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیت🌸از تنهایی معصومانه دست هایت.🌸آیا میدانی که در هجوم درد ها و غم هایت🌸و در گیر و دار ملال آور دوران زندگیت🌸حقیقت زلالی دریاچه نقره ای نهفته بود.🌸آنه🌹اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری🌸در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی🌸و اینک آن شکفتن و سبز شدن🌸در انتظار توست ....در انتظار توست....😳😳😳

نچ خودمو بچم میریم بیرون

آنه🌹تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت🌸وقتی روشنی چشم هایت🌸در پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بود.🌸با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیت🌸از تنهایی معصومانه دست هایت.🌸آیا میدانی که در هجوم درد ها و غم هایت🌸و در گیر و دار ملال آور دوران زندگیت🌸حقیقت زلالی دریاچه نقره ای نهفته بود.🌸آنه🌹اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری🌸در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی🌸و اینک آن شکفتن و سبز شدن🌸در انتظار توست ....در انتظار توست....😳😳😳

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436