2410
2553
عنوان

یه شوال برام پیش اومد لطفا راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 42 پست
چرا راحت تره که?

نمیدونم چرا قبلا غذام رو میکشیدم یه حا مینشستم و راحت میخوردم الان بچه هام صبر ندارن تا براشون بکشم سریع میگن غذامون رو بده اجازه نمیدن برا خودم بکشم بعدش هم که اینا غذاشون تموم میشه غذای سر میز هم دیگه تهش میمونه وسرد میشه 

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   

نه . من تعارف ندارم. وقتی میخوام سفره رو بندازم میگم با لبخند میرم اول زیرسفره ایو میندازم میگم ببخشششییید اینم برای کوچولوها... 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه . من تعارف ندارم. وقتی میخوام سفره رو بندازم میگم با لبخند میرم اول زیرسفره ایو میندازم میگم ببخش ...

اره منم باید راحت باشم فرشام رو یکماه نیست خریدم رنگش هم روشنه فکر کنم از اینایی هستن که خیلی بچه رو آزاد میزارن 

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
2720
چرا راحت تره که?

عزییزم بچه ان بچه ها میریزن رو فرش و مبل . ب گند میکشن . 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
نمیدونم چرا قبلا غذام رو میکشیدم یه حا مینشستم و راحت میخوردم الان بچه هام صبر ندارن تا براشون بکشم ...

سر سفره این شکلی نیست? 

چند تا بچه دارین مگه ? 

نمی دونم خوب هر کس یه طوری می پسنده من خودم میرم برای پسرم می کشم و شوهرم برای من و خودش و هنیشه خواسش به خوردن من هست اگر ببینه پسرم طول میده تا نمي خوره میگه تو بخور پسرم میبره پیش خودش سعی می کنه غذا بده واسه همین خیلی راحت هستم

لطفا یه نفر برای من توضیح بده زیر سفره چیه و چه شکلیه؟؟ اگه عکسم دارید بذارید

پارچه ساده ملافه مانند یا طرح دار یا روفرشی و هرگونه زيرانداز به جز حصیری که زیر سفره پهن میشود تا از ریخت و پاش بچه ها تا حدودی جلوگیری کند ولی در بعضي موارد بی فایده است

عزیزم من هروقت مهمان واسم میاد چه غریبه چه آشنا زیر سفره ای پهن میکنم اصلا هم زشت نیست ۱۵ نفر باهم اومدن بازم زیر سفره انداختم هرجا هم که میرم میگم اگه زیر سفره ای نداشته باشن میگم چیزی بده بندازم زیر دست بچه هام که فرشا مردم خراب نکنن

2714
سر سفره این شکلی نیست?  چند تا بچه دارین مگه ?  نمی دونم خوب هر کس یه طوری می پسنده من خ ...

من دو تا پس دارم جفتشون هم شدیدا بد غذا هستن همسرم تا حدودی حواسش هست ولی وقتی خونه فامیلای من باشیم اروم یه گوشه میشینه غذاش رو میخوره همه هم میگن اوخی این چقدر مظلومه دیگه نمیدونن که چقدر شلوغ کاره😁