2726
عنوان

همسایه پایینمون داره کباب میپزه

| مشاهده متن کامل بحث + 2060 بازدید | 104 پست
جالبه دختر خاله من حامله بود نمیدونست ویار نداشت تا فهمید بارداره یه دفه ویاری شد اینا همش تلقینه خب ...

بله خيليا اينجورين

من بچم خيلي بدغذلس و كباب رو فقط خوب ميخوره

هرچي واسه خودمون بپزم سهم گوشت دخترمو كباب ميكنم تو تراس

چيكار كنم بچم گشنه بمونه تا احيانا كسي هوس نكنه

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
عزيزم از نظر علمي ويار جنبه رواني داره فقط پس قابل كنترله ثانيا به اين خانم ميگن خودت بپز بخور ميگ ...

دقیقا جنبه تلقین و روانی داره.

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اپارتمان همینه دیگه هزار تا محدودیت هست ادم اینم بخواد به خودش زهر کنه که نمیشه انقدم جنگل جنگل نگو ...

واا از جایی دلت پره؟؟ خدا شفات بده ...خخخ انقدم جنگل جنگل نکن چیه مردم از خنده

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘
عزیزم واقعا فکر کردی میرم؟؟؟ اون دوستمون منو مسخره کرد منم مسخره جوابشو دادم...بیکارم یا انقدر واقعا ...

الان تو حیاط خیلی از اپارتمانا کباب پز مشترک میذارن همه استفاده کنن

شاید تو جنگلم که بری یه خانواده باشن زن باردار باشه دلش بخواد 

اینجوری حساب کنی هیچی نباید بپزی

تو اپارتمان یه کتلتم بپزی بوش همه جارو میگیره

🔵🔵🔵وزن اولیه 
2728
بله خيليا اينجورين من بچم خيلي بدغذلس و كباب رو فقط خوب ميخوره هرچي واسه خودمون بپزم سهم گوشت دختر ...

منم برام مهم نیست چون ویترین شیرینی فروشیا پر از کیک و شیرینیه. رستورانا باز نمیشه همه جا تعطیل شن که حالا قراره یه نفره بچه بیاره اونم بارداری که از زمان حضرت حوا بوده تا حالا و کار خاص و عجیبی نیست.

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
واا از جایی دلت پره؟؟ خدا شفات بده ...خخخ انقدم جنگل جنگل نکن چیه مردم از خنده

خدابیامرزدت عزیزم

منم برام مهم نیست چون ویترین شیرینی فروشیا پر از کیک و شیرینیه. رستورانا باز نمیشه همه جا تعطیل شن ک ...

بله ديگه

بنظرم يه كاري نكنيم كه ديگران از ما زده بشن

از قديم گفتن نازكش داري ناز كن نداري پاتو دراز كن بقيه مسول هوساي ما نيستن كه

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
بله ديگه بنظرم يه كاري نكنيم كه ديگران از ما زده بشن از قديم گفتن نازكش داري ناز كن نداري پاتو درا ...

دقیقا همین طوره عزیزم

بله ديگه بنظرم يه كاري نكنيم كه ديگران از ما زده بشن از قديم گفتن نازكش داري ناز كن نداري پاتو درا ...

الان یعنی من ادا میام یا ناز کردم؟؟😁  من الان تو ۴ ماه هستم هر چقدر مامانم و شوهرم و حتی فامیلای نزدیکم میگن چی دوست داری بپزیم یا بخربم میگم هیچی چون واقعا دلم هیچی نمیخواد ...امروز خودمم تعجب گردم که ار بوی کباب خوشم اومد با اینکه گوشت رو میبینم حالم بد مبشه

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘
الان یعنی من ادا میام یا ناز کردم؟؟😁  من الان تو ۴ ماه هستم هر چقدر مامانم و شوهرم و حتی فامیل ...

سعي كن تلقين نكني 

برو تو حیاط جوری که صدات رو بشنوه   گوشیت رو الکی  بزار درگوشت  اسم شوهرت رو بگو مثلا ...

پشم همه ی نظرات و یجا ریختی😐😐😐

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706