2410
2553
عنوان

همسایه پایینمون داره کباب میپزه

| مشاهده متن کامل بحث + 2051 بازدید | 104 پست

مامانم تو بارداریش سر خواهر کوچیکم میره خونه همسایه میبینه ظرفای نشسته فسنجون وسط حیاطه مهمون داشتن میگفت یه حالی افتادم دیوونه شدم یواشکی انگشت کشیدم رو بشقاب زدم به دهنم😕

ولی از هوسش مرددم حالا الان خواهرم 31سالشه از کنار چیزی رد شه بوش بیاد روانی میکنه ادمو همش میگه هوس کردن وخواستم

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من منتفرم تو حیاط خونمون کباب درست کنیم همیشه میبریم بیرون شوهرمم خسته باشه میگم بریم چیتگر زود برگر ...

ما هم تو خونه جا نداریم کباب کنیم، مادرشوهرم میگه خب تو محوطه ساختمانتون کباب کنید میگم نه درست نیست، مردم دلشون میخواد، میگه خب برید تو کوچه🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2720
جمع کردن دیگه خوردن‌تموم‌شد 

تاتو تاپیک بزنی خوردن چه زود😅😅😅

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
2714
چرا بابا گناه دارن خب دلشون خواسته  کباب بخورن این خانمم میتونه از تو فریزر یه تیکه گوشت ...

اگوشت ندارم تو یخچال چون نمیتونم غذا درست کنم وعده های غذایی خونه ی مادرم هستیم ...شوهرم میخره میبره اونجا که مامانم‌بپزه 

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘

الهی.عزیزم خیلی ناراحت شدم کاش پیشم بودی برات درست میکردم دو نفری میزدیم تو رگ😃😃

منم  هوس کردم ولی بار دار نیستم یک عدد شکمو هستم😂😂😂

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
تاتو تاپیک بزنی خوردن چه زود😅😅😅

منظورم اینه دیگه تو حیاط نیستن حتما دارن داخل میخورن...برم درشونو بزنم بگم‌کباب بدید؟

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘
2706