2733
2734
عنوان

همسایه پایینمون داره کباب میپزه

| مشاهده متن کامل بحث + 2065 بازدید | 104 پست
اره 

حتما تاالن هرچی خواستی بوده 

منم هرچی میخواستم بود

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه بعضیام روشون نمیشه مثلا ماوقتی کباب میپزیم دوست دارم ببرم براهمسایه ولی روم نمیشه البته اگه بارد ...

باردار اخه فرق داره..بعد باور کن هر چیم کباب بخوره جای این بو رو نمیگیره واسش

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
مامانم میگه اگه زن باردار بیاد خونت حتی اگه توی قابلمه آب میجوشه باید درشو برداری ببینه ..مدیونی دار ...

چرا اخه؟

همه ی دنیا از این اعتقادات دارند یا فقط ما ایرانی های این مدلی هستیم🤔

2738
اره صاحب خونمون هستن ....اصلا فرهنگ‌ندارن....خونه ی ما آپارتمانی هست ۴ طبقه ۸ واحدی.....طبقه اول صاح ...

وای چقد احمق😒😒

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
بچت دختره؟

من‌بچم‌پسره و از گوشت و مرغ بدم میاد ....الان بوش اومد انگار هوس کردم شاید اصلا بیارن‌بدن‌نتونم‌بخورم 

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘

خودت هم درست کن ی ذره...بوش با اون قاطی میشه..ما گاهی تو آپارتمان کباب درست میکنیم پدرم مخالفه میگه گناه داره..خب ما هم گناه داریم که نه میتونیم بریم جایی چون فعلا ماشین نداریم.نه از بس گرونه میتونیم بخریم..اونا هم گناهی ندارن..درسته حامله هستین ولی تا فردا کباب نخورین هم طوری نمیشه..ی تیکه مرغ یا گوشت بذار تو آب یخش وا شه.

درست کن

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
2706