2733
2734
عنوان

همسایه پایینمون داره کباب میپزه

| مشاهده متن کامل بحث + 2065 بازدید | 104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو به خانمش بگوو باردارم دلم خواست همین الان اونا هم ادمن 

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
2731
میدونه بارداری؟اگر بدونه و نیاره خیلی بیشعوره

اخه بعضیام روشون نمیشه مثلا ماوقتی کباب میپزیم دوست دارم ببرم براهمسایه ولی روم نمیشه البته اگه باردارباشه حتما براش میبرم

جاوید عشق مامان
من چرا هیچ چی دلم نمیکشه 😁 کنارمون یه ساندویجی هست بو سوسیس و همبر و همه چی میاد ولی دلم نمیکشه&nbs ...

بارداری؟

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
2738
روزی دل بخوره همسایتون

یعنی چی

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

من منتفرم تو حیاط خونمون کباب درست کنیم همیشه میبریم بیرون شوهرمم خسته باشه میگم بریم چیتگر زود برگردیم ولی پدرشوهرم هر چند هفته کباب میپزه خیلی ام به این کارش افتخارمیکنه گناه داره آخه

میدونه بارداری؟اگر بدونه و نیاره خیلی بیشعوره

اره صاحب خونمون هستن ....اصلا فرهنگ‌ندارن....خونه ی ما آپارتمانی هست ۴ طبقه ۸ واحدی.....طبقه اول صاحب خونس انگار خونه ویلایی هست چون‌صاحب خونس همه کاری تو حیاط میکنن

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘
2706