1874
1924
عنوان

همسایه پایینمون داره کباب میپزه

| مشاهده متن کامل بحث + 1543 بازدید | 104 پست
میدونه بارداری؟اگر بدونه و نیاره خیلی بیشعوره

اخه بعضیام روشون نمیشه مثلا ماوقتی کباب میپزیم دوست دارم ببرم براهمسایه ولی روم نمیشه البته اگه باردارباشه حتما براش میبرم

جاوید عشق مامان
من چرا هیچ چی دلم نمیکشه 😁 کنارمون یه ساندویجی هست بو سوسیس و همبر و همه چی میاد ولی دلم نمیکشه&nbs ...

بارداری؟

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

عزیزم😥 همیشه ازاینکه بوی کباب بپیچه وکسی حتی باردار نباشه ولی دلش بخواد بدم میاد که توخونه درست کنیم

جانا...دور زندگیمان حصاری کشیده ام...به بلندای عشقم به تو...که هیچ چیزی نتواند ما را از هم جدا کند...مگر دیگر نفسی نباشد....😍
1922
روزی دل بخوره همسایتون

یعنی چی

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹  👼🏻💞98/11/5عکس رنگی گرفتم.پیش به سوی مامان شدن. خدایا ناامیدم نکن. شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد 

من منتفرم تو حیاط خونمون کباب درست کنیم همیشه میبریم بیرون شوهرمم خسته باشه میگم بریم چیتگر زود برگردیم ولی پدرشوهرم هر چند هفته کباب میپزه خیلی ام به این کارش افتخارمیکنه گناه داره آخه

مامانم میگه اگه زن باردار بیاد خونت حتی اگه توی قابلمه آب میجوشه باید درشو برداری ببینه ..مدیونی داره

🌹صد سال دگر اگر بیایی🌹 بر تربت من قدم گذاری بویت شنوم ز جای خیزم🌹 گویم که شهید کربلایی 😭🌹           
میدونه بارداری؟اگر بدونه و نیاره خیلی بیشعوره

اره صاحب خونمون هستن ....اصلا فرهنگ‌ندارن....خونه ی ما آپارتمانی هست ۴ طبقه ۸ واحدی.....طبقه اول صاحب خونس انگار خونه ویلایی هست چون‌صاحب خونس همه کاری تو حیاط میکنن

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘
1911
اره 

حتما تاالن هرچی خواستی بوده 

منم هرچی میخواستم بود

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉
1826
اخه بعضیام روشون نمیشه مثلا ماوقتی کباب میپزیم دوست دارم ببرم براهمسایه ولی روم نمیشه البته اگه بارد ...

باردار اخه فرق داره..بعد باور کن هر چیم کباب بخوره جای این بو رو نمیگیره واسش

عزیزای من، من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁پیجِ شخصیِ من و هانا hanna_janbozorgi
مامانم میگه اگه زن باردار بیاد خونت حتی اگه توی قابلمه آب میجوشه باید درشو برداری ببینه ..مدیونی دار ...

چرا اخه؟

همه ی دنیا از این اعتقادات دارند یا فقط ما ایرانی های این مدلی هستیم🤔