1874
1924
عنوان

همسایه پایینمون داره کباب میپزه

1543 بازدید | 104 پست

باردارم رفتم‌تو ۴ ماهگی تا امروز هیییییییچی هوس نکردم ...تازه از خیلی چیزها هم بدم میاد مخصوصا گوشت......اما الان همسایه پایینی داره تو حیاط کباب میپزه و بوش پیچیده تو خونه ی من‌و به شدت دلم میخواد 😟....کباب بیرون هم دوست ندارم که برم‌بخرم ....مجبورم تا فردا صبر کنم که شوهرم خونس بخریم بریم جنگل بپزیم...چون‌ما جا نداریم برای کباب پختن

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘

اگه مشکلای فرزندتون شما رو ناامید کرده، پیشنهاد میدم تو این دوره تربیت فرزند شرکت کنین.

پرداخت قسطی هم داره...

1922
1911

به روی خودت نیار به خودت تلقین نکن ممکنه بوی خیلی چیزا رو بفهمی یا خیلی چیزا ببینی و نتونی بخری اصلا توجه نکن 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
1826

برو به خانمش بگوو باردارم دلم خواست همین الان اونا هم ادمن 

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉