1676
1605
عنوان

همسایه پایینمون داره کباب میپزه

1481 بازدید | 104 پست

باردارم رفتم‌تو ۴ ماهگی تا امروز هیییییییچی هوس نکردم ...تازه از خیلی چیزها هم بدم میاد مخصوصا گوشت......اما الان همسایه پایینی داره تو حیاط کباب میپزه و بوش پیچیده تو خونه ی من‌و به شدت دلم میخواد 😟....کباب بیرون هم دوست ندارم که برم‌بخرم ....مجبورم تا فردا صبر کنم که شوهرم خونس بخریم بریم جنگل بپزیم...چون‌ما جا نداریم برای کباب پختن

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘

میدونه بارداری؟اگر بدونه و نیاره خیلی بیشعوره

در حالی ک یوز پلنگ ایرانی در حال انقراض است🐆 پُفیوز ایرانی به شدت در حال رشد میباشد🤞👌عزیزان من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677

وای من از کباب متنفر شدم از اول بارداری

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿
8

یاد فیلم وضعیت سفید افتادم مرده میگفت تو این منقل تریاک میکشیدیم ابرو مند تر بود تا ایتکه داریم کباب میکنیم😅

از چشمهایت قهوه مینوشم هر روز با موهای خرمایی آری کنار تو چه دلچسب است صبحانه با عطر هل و چایی

برو به خانمش بگوو باردارم دلم خواست همین الان اونا هم ادمن 

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉
1651