1472
1411
عنوان

همسایه پایینمون داره کباب میپزه

| مشاهده متن کامل بحث + 1466 بازدید | 104 پست
اره صاحب خونمون هستن ....اصلا فرهنگ‌ندارن....خونه ی ما آپارتمانی هست ۴ طبقه ۸ واحدی.....طبقه اول صاح ...

وای چقد احمق😒😒

وضعیت ایران طوری شده که اخبار ناشنوایان میتونه با بیلاخ🤦‍♀️👎همه اخبار و توضیح بده😏
بچت دختره؟

من‌بچم‌پسره و از گوشت و مرغ بدم میاد ....الان بوش اومد انگار هوس کردم شاید اصلا بیارن‌بدن‌نتونم‌بخورم 

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

خودت هم درست کن ی ذره...بوش با اون قاطی میشه..ما گاهی تو آپارتمان کباب درست میکنیم پدرم مخالفه میگه گناه داره..خب ما هم گناه داریم که نه میتونیم بریم جایی چون فعلا ماشین نداریم.نه از بس گرونه میتونیم بخریم..اونا هم گناهی ندارن..درسته حامله هستین ولی تا فردا کباب نخورین هم طوری نمیشه..ی تیکه مرغ یا گوشت بذار تو آب یخش وا شه.

درست کن

اندکی صبر سحر نزدیک است....
1473

مامانم تو بارداریش سر خواهر کوچیکم میره خونه همسایه میبینه ظرفای نشسته فسنجون وسط حیاطه مهمون داشتن میگفت یه حالی افتادم دیوونه شدم یواشکی انگشت کشیدم رو بشقاب زدم به دهنم😕

ولی از هوسش مرددم حالا الان خواهرم 31سالشه از کنار چیزی رد شه بوش بیاد روانی میکنه ادمو همش میگه هوس کردن وخواستم

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉
من منتفرم تو حیاط خونمون کباب درست کنیم همیشه میبریم بیرون شوهرمم خسته باشه میگم بریم چیتگر زود برگر ...

ما هم تو خونه جا نداریم کباب کنیم، مادرشوهرم میگه خب تو محوطه ساختمانتون کباب کنید میگم نه درست نیست، مردم دلشون میخواد، میگه خب برید تو کوچه🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو رو خدا آمین بگین🌹خدایا به همه نی نی سالم بده...الهی آمین🌹
1432
جمع کردن دیگه خوردن‌تموم‌شد 

تاتو تاپیک بزنی خوردن چه زود😅😅😅

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉
چرا بابا گناه دارن خب دلشون خواسته  کباب بخورن این خانمم میتونه از تو فریزر یه تیکه گوشت ...

اگوشت ندارم تو یخچال چون نمیتونم غذا درست کنم وعده های غذایی خونه ی مادرم هستیم ...شوهرم میخره میبره اونجا که مامانم‌بپزه 

1474

الهی.عزیزم خیلی ناراحت شدم کاش پیشم بودی برات درست میکردم دو نفری میزدیم تو رگ😃😃

منم  هوس کردم ولی بار دار نیستم یک عدد شکمو هستم😂😂😂

ممنونم خدا که محرم امسال رو هم دیدم.امام حسین منو زائرت کن نزارداغ کربلا به دلم بمونه
تاتو تاپیک بزنی خوردن چه زود😅😅😅

منظورم اینه دیگه تو حیاط نیستن حتما دارن داخل میخورن...برم درشونو بزنم بگم‌کباب بدید؟

1331