2726
عنوان

جواب آزمایش بتا

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 45 پست
منم اهل تبریزم،اون خانومی کا من رفتم پیشش کلی وسایل عطاری داد بهم واسه خودم و شوهرم با عسل میخوردیم

ااا کی هست؟ 

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا بعد این همه انتظار باید مواظب باشیم دیگه نزدیک ۴ میلیون خرج دکتر آزمایش سونو عمل همسرم کردیم

اره دیکه بالاخره باید مواظب باشی زحمتاتون هدر نره. ولی اون وسطا سو استفاده هم بکن از فرصت😁

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.
2728
سوره خانم،طرفای ارم

ادم مطمئنیه؟ کارش کلا گیاه درمانی و ایناس؟ ادرس دقیق میشه بگی؟

اره شماره بده هروقت تونستم برم پیشش. تو از همین خانومه نتیجه گرفتی اره؟ 

حامااا😂😂😂 ببین چند وقته منتظر این روزام که شوهری رو اذیت کنم😂😂

😂😂 خدا کنه ویار نداشته باشی بتونی راحت بخور بخور کنی 

ادم مطمئنیه؟ کارش کلا گیاه درمانی و ایناس؟ ادرس دقیق میشه بگی؟

به منم سه ماه پیش معرفی کردن،رفتم پیشش ضامنامو کشید بعد چله مو برید،چهار روز پشت سرهم رفتم،دو تا دارو داد واسه مصرف واژینال با روغن حیوانی(ساری یاغ) درست میکنه

و داروهای عطاریشم:تخم هویج،کتان،تخم کدو،خرنوب،رازک و چندتاشم که اسمش یادم رفته

دو ماه اول جواب نداد ناامید شدم ولی این ماه خدا لخواد ج داد

به منم سه ماه پیش معرفی کردن،رفتم پیشش ضامنامو کشید بعد چله مو برید،چهار روز پشت سرهم رفتم،دو تا دار ...

جمله اولتو ک نفهمیدم چی شد 😁 وای خیلی ذوق زده شدم. منم شنیدم گیاه درمانی  بین یک ماه تا ۴ ماه طول میکشه تا جواب بده. میشه شماره بدی؟

ارسال دوستی از کجاس؟؟بفرس تا اونجا شمارشو بگم

اها باشه الان پیام میفرستم ببین

2706