2726
عنوان

جواب آزمایش بتا

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 45 پست
خدا از دهنت بشنوه که خارج رحمی نباشه

تروخدا الکی استرس نداشته باش چون تلقین خودش باعث میشه اون اتفاق بیافته منم اولش میگفتم خارج رحمی بعد مطمعا شدم نیس گفتم وای سقط میشه بعد گذشت و الان میگم خدایا زایمانم زودرس نشه 😟😞 کلا مادرا بدبختن

بِخَند و فرآموش کُن..نَزآر بِفَهمَن کِ بآزَم شِکَستے...♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد بازم رفتم دکتر همسرمو نوشت واسه واریکوسل،که واریکوسل دوطرفه داشت رفت عمل بعد عمل بازم نشد ناهم ...

اره منم از دکتر بدم میاد. ی عالمه امپول ک فقط ۱۵ درصد نتیجه میده و نهایتا باعث پوکی استخوان میشه

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.
2728
مرسی عزیزم ایشالا توام بزودی باردار بشی بحق علی اصغر

خیلی ممنون انشاالله

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.
تروخدا الکی استرس نداشته باش چون تلقین خودش باعث میشه اون اتفاق بیافته منم اولش میگفتم خارج رحمی بعد ...

امروز برم دکتر خیالم راحت میشه،این لکه بینی آدمو به اسنرس میندازه وگرنه هرچی خدا بخواد همون میشه،ایشالا که خدا حفظش میکنه برام

مامانهای زمان قدیم چقد راحت بودن. فرت و فرت بچه ب دنیا میاوردن عین خیالشون هم نبود. راااحت 😂

امروز برم دکتر خیالم راحت میشه،این لکه بینی آدمو به اسنرس میندازه وگرنه هرچی خدا بخواد همون میشه،ایش ...

نترس شیاف میده حتما استراحت کن حتی شده الکی ب همه بگو۳ماه اول استراحت مطلقی ک کمکت کنن حداقل بلند نشی 

بِخَند و فرآموش کُن..نَزآر بِفَهمَن کِ بآزَم شِکَستے...♥
عزیزم اهل کجایی؟حتما ی ماما خونگی برو

من.تبریزم. میخوام با داروهای گیاهی درمان کنم. اگه بشه

😊😊 اگه دکتر بگه ایتراحت کن مامانمو سوهرم نمیذارن که تکون بخورم

خیلی حال میده. پادشاهی میکنی😂

آخه اون زمونا غذاها خیلی سالم بود،مواد تراریخته زندگی هممونو بهم ریخته

اره بخدا هرچی میخوریم ی درد و مرضی توش داره. مامانم میگه زمان ما اصلا این چیزا نبود . الان از هردخترز میپرسی میگه کیست دارم. لامصب بخاطر هورمونهای غذاها معلوم نیس ک چ بلایی سرمون میارن

2706