2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

شاید لقاح دیر انجام شده شمام زود ازمایش دادی اصلا نگران نباش استراحت کن پله پایین و بالا نرو من ۸ماه لکه بینی داشتم😑

فقط 32 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چقد این تاپیکو دوس دارم.خیلی حس خوبیه😔

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.
شاید لقاح دیر انجام شده شمام زود ازمایش دادی اصلا نگران نباش استراحت کن پله پایین و بالا نرو من ۸ماه ...

آخه بخاطر لکه بینی ترسیدم گفتم زود آز بدم تکلیفم مشخص شه،امروز عصر باید برم دکتر

البته تو آزمایشگاه اونی که جواب رو میداد منو ترسوند گف دارویی چیزی نخوردی

2714
چقد این تاپیکو دوس دارم.خیلی حس خوبیه😔

الهی ایشالا توام قسمت میشه این تاپیکو بزاری و سوالاتو بپرسب

منم تا ماه پیش مث تو بودم این ماه هم اصلا باورم نمیشه که باردارم هی میترسم که ی اتفاقی میفته

الهی ایشالا توام قسمت میشه این تاپیکو بزاری و سوالاتو بپرسب منم تا ماه پیش مث تو بودم این ماه هم اص ...

مرسی عزیزم ایشالا.واقعا؟ بعداز چندوقت باردار شدی؟ خدا نگه داره واست .وای تصور اینکه باردار شم قلبم ب تاپ تاپ میفته

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.
مرسی عزیزم ایشالا.واقعا؟ بعداز چندوقت باردار شدی؟ خدا نگه داره واست .وای تصور اینکه باردار شم قلبم ب ...

ما از فروردین سال قبل در حال اقدامیم،رفتم دکتر نوشت عکس رنگی رحم رفتم لوله هام بسته بود،لوله چپم رو باز کرد گفتن باردار میشی ولی نشدم

بعد بازم رفتم دکتر همسرمو نوشت واسه واریکوسل،که واریکوسل دوطرفه داشت رفت عمل

بعد عمل بازم نشد ناهم ناامید شدیم،یه ماهه که دکتر رو ول کرده بودیم چون داروها هورمونیه و ضرر داره

ما از فروردین سال قبل در حال اقدامیم،رفتم دکتر نوشت عکس رنگی رحم رفتم لوله هام بسته بود،لوله چپم رو ...

من پلی کیستیکم.شوهرمم اسپرم نرمالش کمه. انشاالله حاملگی سالم با بچه سالم و زیبا و مهربون داشته باشی

2706