2726
عنوان

تو رو خدا بیاین دلداریم بدین😓😓

177 بازدید | 21 پست

سلام من سیزده ساله ازدواج کردم هیچ وقت خانواده شوهرم سر زده نیومدن خونه م تا امروز

یه جفت دو قلو خیلی شیطون دارم که همیشه خونه رو منفجر میکنن بعد خودمم دل درد بودم دو روز بود جمع نکرده بودم سر ظهر ی دفعه مادرشوهرم اومد خونمون و خودم و خونه رو تو بدترین شرایط ممکن دید خیلی ناراحتم انقد غصه خوردم ک بدنم داره میلرزه با این ابروی رفته چه کنم من😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ینی دو تا دقلو دارید؟؟ 

اگه وقعا اینطوره حق دارید همیشه اونجوری زندکی کنید

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
همیشه میگن خونت باید جوری باشه که اگه کسی سر زده اومد آبروت نره حداقل

گفت بیاید دلداری بدید

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
اره اصلا سابقه نداشته تو این سیزده سال اخه بعدم دلدرد بودم اگرنه دوشنبه خونمون عین دسته گل بود😥

نگران نباش

مادرشوهوهرتم خودش قطعا از این وضعیتا داشته درک میکنه

ینی دو تا دقلو دارید؟؟  اگه وقعا اینطوره حق دارید همیشه اونجوری زندکی کنید

نه یه دو قلو ولی خیلی ریخت و پاش دارن بعدم از صب مشغول کاری که همسرم گفته بود بودم وقت نکردم یه کوچولو جمع کنم 

2706