1464
1411
عنوان

تو رو خدا بیاین دلداریم بدین😓😓

138 بازدید | 21 پست

سلام من سیزده ساله ازدواج کردم هیچ وقت خانواده شوهرم سر زده نیومدن خونه م تا امروز

یه جفت دو قلو خیلی شیطون دارم که همیشه خونه رو منفجر میکنن بعد خودمم دل درد بودم دو روز بود جمع نکرده بودم سر ظهر ی دفعه مادرشوهرم اومد خونمون و خودم و خونه رو تو بدترین شرایط ممکن دید خیلی ناراحتم انقد غصه خوردم ک بدنم داره میلرزه با این ابروی رفته چه کنم من😭😭😭😭

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1436
اره اصلا سابقه نداشته تو این سیزده سال اخه بعدم دلدرد بودم اگرنه دوشنبه خونمون عین دسته گل بود😥

نگران نباش

مادرشوهوهرتم خودش قطعا از این وضعیتا داشته درک میکنه

1449
ینی دو تا دقلو دارید؟؟  اگه وقعا اینطوره حق دارید همیشه اونجوری زندکی کنید

نه یه دو قلو ولی خیلی ریخت و پاش دارن بعدم از صب مشغول کاری که همسرم گفته بود بودم وقت نکردم یه کوچولو جمع کنم 

اره بنده خدا خودش خیلی دلداریم داد ولی من خیلی ناراحت شدم

عیب نداره خب اونم سر زده اومده ادم یه زنگ میزنه قبلش

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت برای چندمین بار معجزه تو تو زندگیم دیدم هزاران مرتبه شکر
1474
نه یه دو قلو ولی خیلی ریخت و پاش دارن بعدم از صب مشغول کاری که همسرم گفته بود بودم وقت نکردم یه کوچو ...

)اخه گفتید یه جفت دوقلو ینی چهار تا)

خب همینشم سخته آدمیزاد که ربات نیست همیشه بتونه همه کارارو انجام بده 

قطعا مادرشوهرت درک کرده نگران نباش

)اخه گفتید یه جفت دوقلو ینی چهار تا) خب همینشم سخته آدمیزاد که ربات نیست همیشه بتونه همه کارارو انج ...

اره بد گفتم درست میگید یعنی حریف جمع و جور کردن نیستم ولی یه کوه لباس شسته شده گوشه اتاق بود کلی هم خرت و پرت بچه ها پخش زمین!

اره بد گفتم درست میگید یعنی حریف جمع و جور کردن نیستم ولی یه کوه لباس شسته شده گوشه اتاق بود کلی هم ...

اشکال نداره 

قششنگ درکتون میکنم

من خودم همیشه شبا تا قبل از خواب خونه رو تر تمیز میکنم که صبح اگه کسی سرزده اومد بد نشه 

اونوقت دقیقا همونروزی که دیشبش خسته بودم یا بیمار و نتونستم یه کسی سرزده میاد اعصاب و روانت بهم میریزه 

ولی چه خوب که یه زن خونه دار مهمونت باشه اون درک میکنه حالتو

1457