2726
عنوان

بكارت...

| مشاهده متن کامل بحث + 2706 بازدید | 106 پست
ولشون کن اینا ک جنبه ندارن ب هوا ارتجاعی میرن هی بگید نیست چنین چیزی😂😂😂😐😐😐😐 والا پرو شدن دهه ...

😂😂وای اره راس میگیاااا خیلیم نترسن 

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😂😂وای اره راس میگیاااا خیلیم نترسن 

بخاطره نترسیشونه ک سرشون رو ب باد میدن متاسفانه

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍
ای خواهریکی بخوادکارحرام کنه ب این چیزاکارنداره میکنه فقط دنبال راه حل میگرده خداهمه اروهدایت کنه ام ...

اره عزیز دلم درست میگی بخدا دخترا خیلی ضربه میخورن و حس بی ارزش بودن و دستمال چرک بهشون میده شاید اولش نفهمن ولی بالاخره ی روزی این حس سراغشون میاد ...انشالا همه دخترخانومای گلمون زودتر عروس خونه ای شن ک ارزوشونه

خوشبحاله این شوهرای ماس😂😂

اره الان واقعاوحشت دارم همش اززیرش درمیرم خداببخشه منوامامیترسم مخصوصااینقدکه بیمارستان معاینه ام کردن بیزارم ازاینکه دخولی انجام بشه خخخخ

کارشناس مالی وسرمایه گذاری بیمه پاسارگاد رضایی مقدم 09156922343 

دختر باس حیا داشته باشه وگرنه پرده رو اتاق منم داره😐

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
بخاطره نترسیشونه ک سرشون رو ب باد میدن متاسفانه

من دلم براشون میسوزه ک عفتشونو میدن پای پسرای هرزه ک ذره ایم معرفت ندارن من خودم یک سال عقد بودم اما اجازه اینکارو بشوهرم ندادم چون ترسیدم بهم بخوره و من بمونم و دل شکسته

اره الان واقعاوحشت دارم همش اززیرش درمیرم خداببخشه منوامامیترسم مخصوصااینقدکه بیمارستان معاینه ام کر ...

سزارین کردی؟؟اون معاینه هارو چجوری تحمل کردی😟قدم نورسیده مبارک❤😍

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
سزارین کردی؟؟اون معاینه هارو چجوری تحمل کردی😟قدم نورسیده مبارک❤😍

وااای مگ معاینه دارههه؟؟گ معاینه ای؟😭😭

عزبزم من تو عقد رابطه داشتم قبل عروسی رفتم معاینه  دکتر گفت پرده رو داری اما کاملا مشخصه که رابطه داشتی

بعد کلی سین جیم کرد که تحثیلات خودم و شوهرم و چه کاره هستیم و بعد پرسید با همسرت اومدی و....

وقتی مطمئن شد ادمهای موجهی هستیم گواهی بهم داد 

اخه مامانم ول کن گواهی نبود

عزیزم این حرفا نیست.از بین میره.البته خودش که چیزی نیست درواقع ولی اطرافش تغییر حالت میده و معلوم می ...

اطرافش چین میخوره و جمع میشه

2706