2703
2553
عنوان

بكارت...

| مشاهده متن کامل بحث + 2705 بازدید | 106 پست

يك ماما هست به نام خانم خياباني تو اينستا يك بار كامل اين موضوع رو توضيح داد 

در هر صورت توسط پزشك قابل تشخيصه 

در این خاکـ /در این مزرعۀ پاکـ/به‌جز عشقـ/به‌جز مهر/دگر هیچ نکاریم ….

دختر عمه ی من دو سال شوهر داشت، بعدش طلاق گرفت،. دوسال بعد برای چکاپ رفته بود دکتر، دکتر گفته بود شم ...

آره ارتجاعی همینه..من میگم یه هفته رابطه ندارم جمع میشه حس و درد اولین بارو دارم.حالا فکر کن دوسال بمونه

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقاااااا منم

توام بعد پریودت درد اولین بار و داری؟؟

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

اصلا حالا گیریمم ک شما میگید درست باشه و جمع شه و هیچکس نفهمه دلیل میشه بره بده😐😐😐😐😐

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍
2456
توام بعد پریودت درد اولین بار و داری؟؟

اره دقیقاااا حتی سه بار رفتم معاینه گفت پردتون سرجاشه و برا معاینه ازم اجازه خاستن ک اگ ی موقعی با تست پاپ اسمیر از بین بره مشکل نداری ک گفتم ن😐بازم نمیره😂

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
اره دقیقاااا حتی سه بار رفتم معاینه گفت پردتون سرجاشه و برا معاینه ازم اجازه خاستن ک اگ ی موقعی با ت ...

واقعا؟

#بامنـ_بِمانـ_آنانـ_كهـ_نَبودشانـ_را_تابـ_آوردَمـ_تُـ♥️ــو_نَبوديـ🌼🥺
آره ارتجاعی همینه..من میگم یه هفته رابطه ندارم جمع میشه حس و درد اولین بارو دارم.حالا فکر کن دوسال ب ...

اره دقیقامنم اگه دیرب دیرباشه بدجوردردداره البته دفعه اول اینقدکه خوب بودلذتش یادم نمیاددردداش یان البته اون موقع باملاطفت شوهری رفت الان دیگه اون خبراکمتره بخاطر بچه ام که هفت ماهه دنیااومددوماهه نزدیکی نداشتیم فقط ارضاش میکردم بره ردکارش الان وحشت دارم ازنزدیکی خخ

کارشناس مالی وسرمایه گذاری بیمه پاسارگاد رضایی مقدم 09156922343 
اصلا حالا گیریمم ک شما میگید درست باشه و جمع شه و هیچکس نفهمه دلیل میشه بره بده😐😐😐😐😐

ن😂اون ک میشه تشویق ب جیندا گری ما کلا میگیم یعنی هستن همچین بکارتایی عزیزم

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
2714

اره خودمم شنيدم ولي واقعا نميدونستم هست

#بامنـ_بِمانـ_آنانـ_كهـ_نَبودشانـ_را_تابـ_آوردَمـ_تُـ♥️ــو_نَبوديـ🌼🥺
اره دقیقامنم اگه دیرب دیرباشه بدجوردردداره البته دفعه اول اینقدکه خوب بودلذتش یادم نمیاددردداش یان ا ...

خوشبحاله این شوهرای ماس😂😂

ولشون کن اینا ک جنبه ندارن ب هوا ارتجاعی میرن هی بگید نیست چنین چیزی😂😂😂😐😐😐😐 والا پرو شدن دهه هشتادیا

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍
دقیقاااا😂😂شوهرم خیلی خوشحاله بابت این موضوع

لامصبا میفهمن دردمیکشی انگار دنیارو دادی بهشون🤣🤣🤣

باور کن من سه جا دکتر رفتم ولی خب این دلیل نمیشه ک هم دانشگاهیت کار حرام انجام بده

ای خواهریکی بخوادکارحرام کنه ب این چیزاکارنداره میکنه فقط دنبال راه حل میگرده خداهمه اروهدایت کنه اماواقعاکسی که احساس نیازمیکنه بایدزودترازدواج کنه باگناه ن تنهانیازش برطرف نمیشه خودش ضعیف میشه ونیازمندتراون موقع هس که بیچاره میشه مطمءنابعدازدواجم نیازش برطرف نمیشه وهمیشه دنبال گناه میافته

کارشناس مالی وسرمایه گذاری بیمه پاسارگاد رضایی مقدم 09156922343 
2706