2726
عنوان

بكارت...

| مشاهده متن کامل بحث + 2707 بازدید | 106 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهل بودن و.نبودن نداره بلاخره همه دخترا باید بدونن اناتومی بدنشونه 

خیلی وقتا هم دخترا سر همین چیزا گول میخورن بکارت اندازه ای که روحیه و احساس دختر نابود میشه مهم نیست خوبه که بدونی 

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
2728
تو خوابگاه یکی تعریف میکرد دوستش ارضا میشده میپاشیده به پرده بعدها که ازدواج کردم کلا تصوراتپ ریخت ب ...

بعضیا اینطورین یه دوستای منم میگه منم میپاشه .میگفت فقط بیست ذرصده زنها اینطورن😐

تو خوابگاه یکی تعریف میکرد دوستش ارضا میشده میپاشیده به پرده بعدها که ازدواج کردم کلا تصوراتپ ریخت ب ...

😂😂یکی از دوستام سینه سپر میگفت من با دوست پسرم رابطه دارم پردمم ارتجاعی الانم سالمم😳😳ماام میگفتیم توخوبی باشه

ببین من ی چی میکم فقط خانوما خواهشا تیکه پارم نکنید منم طبق گفته ی ۳ تا متخصصی ک رفتم میگم ...من یک ساله عروسی کردم و قبل اون یه سال عقد بودم و رفته بودم برای برگه ی معاینه دکتر گفت حلقوی ارتجاعی هسیو پاره نمیشه و با زایمان طبیعی از بین میره ...من تو شب اول و کل این یسال سه بار دیگ ام رفتم برا معاینه(چون حین رابطه خیلی درد داشتم) گفتن پردت سرجاشه ...تا اینکه دوبار تو رابطه خون دیدم ک گفتم حتما زخم دهانه رحمه(تایپیکم زدم براش)اما دکتر گفت ن خون ریزی از پردته ک ی خراش برداشته ولی از بین مرفته

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  

شایددرست باشه من قبل اینکه بفهمم باردارم چون لکه بینی داشتم وطولانی شده بودکه بعدفهمیدم باردارم رفتم متخصص زنان که هم ببینه برابارداری مشکل نداشته باشم هم علت لکه بینیموبپرسم معاینه که میخواس بکنه درعین حال که گفتم قصدبارداری دارم چون پرده ام ارتجاعی بودپرسیدنزدیکی داشتی تاحالاشاخ دراوردم نمیدونم حالاسوالش ازچه بابت بودامامن بهش گفته بودم یک ساله ازدواج کردم حالاخودشوبخنگی زده بودیاچون ارتجاعی بودفک کرده بودهنوزنزدیکی نداشتم چون حدودیک ماه بودکه نزدیکی نداشتم

کارشناس مالی وسرمایه گذاری بیمه پاسارگاد رضایی مقدم 09156922343 

حالا چرا به پرده میپاشیده😐همش به پرده آخه یه بارم به دیوار😂

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

دختر عمه ی من دو سال شوهر داشت، بعدش طلاق گرفت،. دوسال بعد برای چکاپ رفته بود دکتر، دکتر گفته بود شما دختر هستید نمیتونم تست پاپ اسمیر انجام بدم 🤨 حالا دختر عمه ی من هی میگفت بابا من دوسال ازدواج کردم! رابطه ی کامل داشتم، دکتره میگفت اما پرده بکارتتون کاملا ترمیم شده، اونم ارتجاعی بود 

از هر هنر یک انگشت 🎨
دکتر میفهمه نگاه کنه..من ارتجاعی ام توی مدت پریود ک رابطه ندارم کامل جمع میشه حالا فکر کن ۴ ماه بمون ...

دقیقاااااا منم

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  

حواستون باشه درگیر این دخترای زرنگ ومنحرف نشیدایناهمونایی هستن که رابطه دارن ومیدوزن وبه خواستگارشون میگن من باکرم نجیبم و..ایناهمونایی هستن که دوست سادشون روگول میزنن میبرن بین چندتاپسرو...مثل یکی ازهمکلاسیهای سابق خودم.درگیراین بحث ها نشیدوخودتون بریددرمورد بدنتون تحقیق کنیدازماگفتن بود

2706