2726
عنوان

بكارت...

2707 بازدید | 106 پست

سلام دوستان 

من دانشجو هستم و توي خوابگاه از هر دري حرف زده ميشه...

ديشب بحث ما درمورد پرده بكارت بود و اينكه يكي از دوستام ميگفت پرده بكارت ارتجاعي ميشه رابطه برقرار كني و بعد از چهار ماه دوباره پرده به حالت اول برگرده و هيچ كس متوجه نميشه كه رابطه داشتي 

من هرچي ميگم باز متوجه ميشن ميگفت نه 

الان ذهن من درگيره واقعا حرفش درسته؟

#بامنـ_بِمانـ_آنانـ_كهـ_نَبودشانـ_را_تابـ_آوردَمـ_تُـ♥️ــو_نَبوديـ🌼🥺

بی اساسه .. دوز پسرش اینارو تو مغزش کرده 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

نع بازم دکتر زنان متوجه میشه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بی اساسه .. دوز پسرش اینارو تو مغزش کرده    

دقیقا میخواستم بگم

گفته بیا ب... چارماه قبل ازدواجت دیگه ن...😂

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بهش بگو با لاک پشت سخن گو خام شده یا کفتری که با دونه روپایی میزنه😒😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

حالا میخواین چکار ک بدونید،،، درساتونو بخونید دو روز دیگه پایان ترمه😅

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.
2706