2726
عنوان

خانمهایی که تنبلی تخمدان دارید بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 60 پست
عزیزانی ک پلی کیستیک هستین تو رو خدا فقط عسل و سیاه دونه بخورید ببینید چطور باردار میشین منم پلی کیس ...

ناشتا بخورم؟ سیاد دونه رو اسیاب کنم بریزم تو عسل؟

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود

منم این ماه لتروزول خوردم روز14 یه فولی 11داشتم وبقیه زیر10

آمپولشم نزدم

روز 32پری بخاطر دل درد فوق العاده شدیدرفتم دکتر

سونو دادم گفت مایه آزاد دیده شده

دکتر نشون دادم گفت احتمالا کیست بوده پاره شده

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امپول hcj?

اوهوم‌.اونم تازه بعد ۸ ماه این ماه داد بهم 

۱ سالم قبلا بدون دارو و هیچی اقدام داشتم رو هم ۲۰ ماه.

البته یه بار گرفت هفته ۱۴ سقط شد دکتر گفت نطفه ضعیف بوده 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
2728
من تا دوفاستون یا مدروکسی پروژسترون نخورم پریود نمیشم متفورمینم نمیخورم چون چاق نیستم و تقریبا لاغرم

متفورمینو فقط افراد چاق نمیخورن ربطی به وزن نداره مت خیلی خیلی لاغرم خودم ۵۵ کیلو هستم

من تا دوفاستون یا مدروکسی پروژسترون نخورم پریود نمیشم متفورمینم نمیخورم چون چاق نیستم و تقریبا لاغرم

من دکترم یک دوره ۳ماهه متفورمین داد با ۳دوره مدروکسی الان ۷ماه خداروشکر بدون دارو پریود میشم.مثل شماهم لاغرم

خوب خودم به دکتر گفتم نمیخوام لاغرتر بشم دوفاستون داد متفورمینم آدمو لاغر میکنه

اخه دوفاستون واسه پرید تجویز میشه ومتفورمین واسه تخمک گذاری

آمپول که خوب زیاد زیادش.هیچ قرصی اثرنداره؟!

نه سه بار امپول زدم دیگه نمیزنم دکترم میگه حو صله کن تاخودت پرید بشی توروخدا دعام کنید حامله شم خسته شدم

2706