2726
عنوان

خانمهایی که تنبلی تخمدان دارید بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه این امپول رو که میزنی داروی دیگه ای نمی خوری برای بزرگ شدن فولی؟لتروزول نخوردی؟

فقط یه دوره بهم داد کنارشم هیچ دارویی نداد بهم گفت خطرناکه باعث کیست و خستگی تخم دان میشه

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
2728
خیلی ناراحتم دکتر داروی درست حسابی نمیده هر ماه فقط قرص لتروزول  از طرفی دکتر خوبیه ولی هی کشش ...

خوشبین باش بدنت احتیاج نداره خب.

بعدم دکتر شاید میخواد عوارض خوردن داروهای بیشتر تو بارداری خودتو جنین و اذیت نکنه 

به منم ۸ ماهه همین لتروزول و کلومیفن و یه آمپول داده فقط همینا 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3332675/معجزه-حجامت-کمر-بر-تنبلی-تخمدان-و-لکه-بینی

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
پریود هاتون چه جوریه؟!نامنظم؟!یاهرماه میشید؟

خیلی نامنظمم الان دو ماهه نشدم این اواخر فقط با امپول پرید میشم چون اگه امپول نزنم سه ماه یه بار پرید میشم

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
من pcoهستم و سخت در انتظار بچه

عزیزانی ک پلی کیستیک هستین تو رو خدا فقط عسل و سیاه دونه بخورید ببینید چطور باردار میشین منم پلی کیستیکم خوردم و باردار شدم ک متاسفانه نموند..ولی برا اقدام بعدی باز میخورم 

2706