2703
2553

من این ماه با لتروزول فولیهام ۱۰ ۱۱ و یه دونه ۱۵ شد

باید داروی بیشتری مصرف کنم؟فقط لتروزول داده بود ماه قبل 

امپول hcjننوشت گفت لازم نیست 

میترسم فولیهام آزاد نشه چون امپول ننوشت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ازاد میشه نشه هم کیست نمیشه چون ریزه نگران نباش 

خیلی ناراحتم دکتر داروی درست حسابی نمیده هر ماه فقط قرص لتروزول 

از طرفی دکتر خوبیه ولی هی کشش میده که بیشتر برای پیشش داروی اصلی و قوی نمیده 

با این وضعیت فکر نمیکنم این ماه باردار بشم دکتر داروهای بیشتری برام نمینویسه مثلا یه پولی هست بعضیها ...

خوب دکترتو عوض کن مگه همین یه دکترو اطرافت عزیزم؟

با ۱۵ هم باردار شدن

تازی فولی ها روزی یک تا دو میل رشد میکنن تا ازادسازی

توکل بخدا

به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله
2714
خوب دکترتو عوض کن مگه همین یه دکترو اطرافت عزیزم؟ با ۱۵ هم باردار شدن تازی فولی ها روزی یک تا دو م ...

فولیهام تا آزاد بشم اگه اقدام نکنی  از بین میرن؟چند ساعت بعد آزاد شدن قولی وقت هست برای اقدام

منم poc حالم گرفتست شما دارو چی بهت داد دکتر  اون پودر رو خیلی تعریفش شنیدم شما خوردیت؟به دکت ...

من هر ۳ ماه دکتر میرم خودم یه ما دکتر شدم من ده ماهه متفورمین میخورم  یه دوره بهم کلوفمین داد باردار نشدم یه بارم بهمدوتا امپول hmgنوشت باز باردار نشدم رفتم دکتر گفت شوهرتو میفرستم ازمایش چون بتید باداروها باردار میشدی دیدیم شوهرم ضعیفه الان شوهرم امپول میزنه خودمم۲ ماهه که پرید نشدم

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
منم ضpco هستم فولیم این ماه با دارو و امپول ۱۷ شد الان روز ۲۳ پری ام دریغ از کوچکترین علامتی 😒

این پودر رو امروز تو مطب دکتر یه خانوم گفت همین دکتر برام نوشته نمیدونم چرا برا من نمینویسه  شما اسمشو شنیدین؟غیر لتروزول چه دارویی مصرف میکنید؟

2706