1619
1605
عنوان

خانمهایی که تنبلی تخمدان دارید بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 60 پست
خانومه گفت ۱۲۰ هزار تومن پولشه همونه؟

من فقط قرص اسید فولیک ۵ میخورم هر شب پودشم همونه تقریبا

یا  حضرت علی اصغر(ع) با دست های کوچکت گره بزرگترین مشکل زندگی ام را باز کن و عنایتی کن مرا هم مادر کن

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

خوب خودم به دکتر گفتم نمیخوام لاغرتر بشم دوفاستون داد متفورمینم آدمو لاغر میکنه

اخه دوفاستون واسه پرید تجویز میشه ومتفورمین واسه تخمک گذاری

یا  حضرت علی اصغر(ع) با دست های کوچکت گره بزرگترین مشکل زندگی ام را باز کن و عنایتی کن مرا هم مادر کن
آمپول که خوب زیاد زیادش.هیچ قرصی اثرنداره؟!

نه سه بار امپول زدم دیگه نمیزنم دکترم میگه حو صله کن تاخودت پرید بشی توروخدا دعام کنید حامله شم خسته شدم

1522
اخه دوفاستون واسه پرید تجویز میشه ومتفورمین واسه تخمک گذاری

من الان روز ۱۴ پریودیمه و دکتر گفت از امشبم یه شب در میان اقدام کن 

با این فولیهام که فکر نمیکنم باردار بشم

قرص مدروکسی رو که از روز ۱۶ پریود میخوردم میشه بخورم بازم؟

اگه یه بار باردار بشم اشکال نداره مدروکسی خوردم؟

من الان روز ۱۴ پریودیمه و دکتر گفت از امشبم یه شب در میان اقدام کن  با این فولیهام که فکر نمیک ...

به من گفته بود از یازده سیکلت تا زمانی که پرید شدی یک روز در میون اقدام کن

1620
خیلی ناراحتم دکتر داروی درست حسابی نمیده هر ماه فقط قرص لتروزول  از طرفی دکتر خوبیه ولی هی کشش ...

عزیزم چندتا لتروزل خوردی این ماه که فولی15داشتی

يا فاطمه زهرا،تا عمر دارم بايد شكرت كنم❤️فداي مهربونيت❤️اللهم صَل علي محمد و آل محمد❤️
یه بسته از شب سوم پریود شبی دو تا

به من گفته چریود شدم دوتا کلو بعد ناهار دوتا لترو بعد شام بخورم.هنوز امپول نداده

این ماه با دوتا لترو که چیزی نداشتم

يا فاطمه زهرا،تا عمر دارم بايد شكرت كنم❤️فداي مهربونيت❤️اللهم صَل علي محمد و آل محمد❤️
1432
به من گفته چریود شدم دوتا کلو بعد ناهار دوتا لترو بعد شام بخورم.هنوز امپول نداده این ماه با دوتا لت ...

با لترو چند بود اندازشون؟

شما که با لترو انقد کم بودن فولیکولاتون  باید امپول اچ ام جی یا گونال اف بزنیت 

با این قرصا جواب نمیگیریت 

به من گفته چریود شدم دوتا کلو بعد ناهار دوتا لترو بعد شام بخورم.هنوز امپول نداده این ماه با دوتا لت ...

ببین من که با یه بسته لترو فولیکول ۱۰ و ۱۲ و یه دونه ۱۵ داشتم ماه بعدش که گونال زدم زیادی بزرگشدن و بعضی فولیکولام تبدیل به کیست شد ولی برا تو که با لترو هم رشد نمیکنن بنظرم باید بری سراغ امپول

ببین من که با یه بسته لترو فولیکول ۱۰ و ۱۲ و یه دونه ۱۵ داشتم ماه بعدش که گونال زدم زیادی بزرگشدن و ...

دیگه چه میدونم اینجور گفت

منم یدونه 15 و بقیه 7 و 8 داشتم

گفت حالا این ماهم اینجور بخور نشد ماه بعد امپول

میترسم با امپول هم حامله نشم ای خدا

نگران نباش با امپول صد درصده برات وقتی با قرص این شدی 

جاری و خواهرشوهرم حامله ن استرسم بیشتر شده

1645