1464
1411

من این ماه با لتروزول فولیهام ۱۰ ۱۱ و یه دونه ۱۵ شد

باید داروی بیشتری مصرف کنم؟فقط لتروزول داده بود ماه قبل 

امپول hcjننوشت گفت لازم نیست 

میترسم فولیهام آزاد نشه چون امپول ننوشت

ازاد میشه نشه هم کیست نمیشه چون ریزه نگران نباش 

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرزندم بیمه ابوالفضل ، بیمه امام حسین . به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه خانومهارو زود زود سبز کنه انشالله

اره احتیاج به دارمی بیشتر یا کمکی داری

ولی سرخود نخور دکتر بزار تجویز کنه 

ایشالله ماه بعد بزگتر میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرزندم بیمه ابوالفضل ، بیمه امام حسین . به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه خانومهارو زود زود سبز کنه انشالله

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

ازاد میشه نشه هم کیست نمیشه چون ریزه نگران نباش 

خیلی ناراحتم دکتر داروی درست حسابی نمیده هر ماه فقط قرص لتروزول 

از طرفی دکتر خوبیه ولی هی کشش میده که بیشتر برای پیشش داروی اصلی و قوی نمیده 

1473
با این وضعیت فکر نمیکنم این ماه باردار بشم دکتر داروهای بیشتری برام نمینویسه مثلا یه پولی هست بعضیها ...

خوب دکترتو عوض کن مگه همین یه دکترو اطرافت عزیزم؟

با ۱۵ هم باردار شدن

تازی فولی ها روزی یک تا دو میل رشد میکنن تا ازادسازی

توکل بخدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوب دکترتو عوض کن مگه همین یه دکترو اطرافت عزیزم؟ با ۱۵ هم باردار شدن تازی فولی ها روزی یک تا دو م ...

فولیهام تا آزاد بشم اگه اقدام نکنی  از بین میرن؟چند ساعت بعد آزاد شدن قولی وقت هست برای اقدام

منم ضpco هستم فولیم این ماه با دارو و امپول ۱۷ شد

الان روز ۲۳ پری ام دریغ از کوچکترین علامتی 😒

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
منم poc حالم گرفتست شما دارو چی بهت داد دکتر  اون پودر رو خیلی تعریفش شنیدم شما خوردیت؟به دکت ...

من هر ۳ ماه دکتر میرم خودم یه ما دکتر شدم من ده ماهه متفورمین میخورم  یه دوره بهم کلوفمین داد باردار نشدم یه بارم بهمدوتا امپول hmgنوشت باز باردار نشدم رفتم دکتر گفت شوهرتو میفرستم ازمایش چون بتید باداروها باردار میشدی دیدیم شوهرم ضعیفه الان شوهرم امپول میزنه خودمم۲ ماهه که پرید نشدم

یا  حضرت علی اصغر(ع) با دست های کوچکت گره بزرگترین مشکل زندگی ام را باز کن و عنایتی کن مرا هم مادر کن
منم ضpco هستم فولیم این ماه با دارو و امپول ۱۷ شد الان روز ۲۳ پری ام دریغ از کوچکترین علامتی 😒

این پودر رو امروز تو مطب دکتر یه خانوم گفت همین دکتر برام نوشته نمیدونم چرا برا من نمینویسه  شما اسمشو شنیدین؟غیر لتروزول چه دارویی مصرف میکنید؟

این پودر رو امروز تو مطب دکتر یه خانوم گفت همین دکتر برام نوشته نمیدونم چرا برا من نمینویسه  شم ...

شما ازمایش amhرفتین ؟ چقدر بود؟

یا  حضرت علی اصغر(ع) با دست های کوچکت گره بزرگترین مشکل زندگی ام را باز کن و عنایتی کن مرا هم مادر کن
1476
منظور همون آزمایش هورمونی؟۴۰۰ رفتم

انتی مولرین هورمونه  مقدارش چقدر بود برای من16.5 بود یعنی خیلی شدید نرمالش ۴ هستش

دیگه این امپول رو که میزنی داروی دیگه ای نمی خوری برای بزرگ شدن فولی؟لتروزول نخوردی؟

فقط یه دوره بهم داد کنارشم هیچ دارویی نداد بهم گفت خطرناکه باعث کیست و خستگی تخم دان میشه

خیلی ناراحتم دکتر داروی درست حسابی نمیده هر ماه فقط قرص لتروزول  از طرفی دکتر خوبیه ولی هی کشش ...

خوشبین باش بدنت احتیاج نداره خب.

بعدم دکتر شاید میخواد عوارض خوردن داروهای بیشتر تو بارداری خودتو جنین و اذیت نکنه 

به منم ۸ ماهه همین لتروزول و کلومیفن و یه آمپول داده فقط همینا 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
1457