1472
1411
عنوان

خانمهایی که تنبلی تخمدان دارید بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 195 بازدید | 51 پست
نه اینو نرفتم دکتر نگفت برم

با این ازمایش از pcoبودن اطمینان حاصل میکنن من از دکترم خیلی راضیم

یا  حضرت علی اصغر(ع) با دست های کوچکت گره بزرگترین مشکل زندگی ام را باز کن و عنایتی کن مرا هم مادر کن

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3332675/معجزه-حجامت-کمر-بر-تنبلی-تخمدان-و-لکه-بینی

خدایا خداوندا ببخش و عطا کن به همه مردمان نیک سرشت روی زمین :سلامتی،خوشبختی،ثروت،اولادصالح،آرامش،عاقبت بخیری" چراکه بخشنده ای مهربانتر از تو نیافتم معبود نورانی من.دوستت دارم.مرا ببخش.مچکرم.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
1436
پریود هاتون چه جوریه؟!نامنظم؟!یاهرماه میشید؟

خیلی نامنظمم الان دو ماهه نشدم این اواخر فقط با امپول پرید میشم چون اگه امپول نزنم سه ماه یه بار پرید میشم

یا  حضرت علی اصغر(ع) با دست های کوچکت گره بزرگترین مشکل زندگی ام را باز کن و عنایتی کن مرا هم مادر کن
من pcoهستم و سخت در انتظار بچه

عزیزانی ک پلی کیستیک هستین تو رو خدا فقط عسل و سیاه دونه بخورید ببینید چطور باردار میشین منم پلی کیستیکم خوردم و باردار شدم ک متاسفانه نموند..ولی برا اقدام بعدی باز میخورم 

8
عزیزانی ک پلی کیستیک هستین تو رو خدا فقط عسل و سیاه دونه بخورید ببینید چطور باردار میشین منم پلی کیس ...

ناشتا بخورم؟ سیاد دونه رو اسیاب کنم بریزم تو عسل؟

منم این ماه لتروزول خوردم روز14 یه فولی 11داشتم وبقیه زیر10

آمپولشم نزدم

روز 32پری بخاطر دل درد فوق العاده شدیدرفتم دکتر

سونو دادم گفت مایه آزاد دیده شده

دکتر نشون دادم گفت احتمالا کیست بوده پاره شده

امپول hcj?

اوهوم‌.اونم تازه بعد ۸ ماه این ماه داد بهم 

۱ سالم قبلا بدون دارو و هیچی اقدام داشتم رو هم ۲۰ ماه.

البته یه بار گرفت هفته ۱۴ سقط شد دکتر گفت نطفه ضعیف بوده 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
من تا دوفاستون یا مدروکسی پروژسترون نخورم پریود نمیشم متفورمینم نمیخورم چون چاق نیستم و تقریبا لاغرم

متفورمینو فقط افراد چاق نمیخورن ربطی به وزن نداره مت خیلی خیلی لاغرم خودم ۵۵ کیلو هستم

1474
من تا دوفاستون یا مدروکسی پروژسترون نخورم پریود نمیشم متفورمینم نمیخورم چون چاق نیستم و تقریبا لاغرم

من دکترم یک دوره ۳ماهه متفورمین داد با ۳دوره مدروکسی الان ۷ماه خداروشکر بدون دارو پریود میشم.مثل شماهم لاغرم

1450