2733
2734
عنوان

جن دوست دارین؟

331 بازدید | 19 پست

یعنی دوستام فقط میخوان از جن و ماورا و یا علم کوانتوم بگم براشون.خب بیاین اینجا کیفشو ببرین دیگه ببینین چی آوردم براتون.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3350340/تاپیک-حمایتی?postId=107835009

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام 

من اصلا دوست ندارم 

یه نفرم گفت خونمون هست و منو دوس دارنا 

ولی من میترسم

زنیکه از شوهرش طلاق گرفته و باز ازدواج کرده و دوستپسرهم داره  اومده به من میگه شوهر نکنیااا   اشغال تو چیزی گذاشتی بمونه؟    ته دیگشم خوردی که  
2731
سلام  من اصلا دوست ندارم  یه نفرم گفت خونمون هست و منو دوس دارنا  ولی من میترسم

حتی اونایی ک خونمون بودن امیدوارم کافراش رفته باشن رو بیشتر مسبب بدبیاریام میدونستم

زنیکه از شوهرش طلاق گرفته و باز ازدواج کرده و دوستپسرهم داره  اومده به من میگه شوهر نکنیااا   اشغال تو چیزی گذاشتی بمونه؟    ته دیگشم خوردی که  
حتی اونایی ک خونمون بودن امیدوارم کافراش رفته باشن رو بیشتر مسبب بدبیاریام میدونستم

دقیقا.اکثرشون بخاطر انرژیهای منفی باعث بدبیاری میشن.

این تاپیک یه سر بزنین لطفا 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3350340/تاپیک-حمایتی?postId=107835009

من زیاد گرفتار جادو شدم 

همشم حقیقت داشت 

الان ب فضل خدا یکم از شرشون راحت شدم 

اما کارهام رو ب راه نشده 

دقیقا.اکثرشون بخاطر انرژیهای منفی باعث بدبیاری میشن. این تاپیک یه سر بزنین لطفا  https://www ...

چشم داشتم نگاه میکردم ک 😀دیدم انلاین شدین 

بسی خوشحال شدم😍

2738
من زیاد گرفتار جادو شدم  همشم حقیقت داشت  الان ب فضل خدا یکم از شرشون راحت شدم  ام ...

عزیزم اول باطل شدن طلسم و بد از بین بردن سنگینیها و درنهایت باز شدن راه و زندگی.

باید با صبوری پیش بری و از خدا کمک بخوای.

عزیزم اول باطل شدن طلسم و بد از بین بردن سنگینیها و درنهایت باز شدن راه و زندگی. باید با صبوری پیش ...

من دوسال پیش اخریارو باطل کردم 

این اواخر هم میدونم با استغاثه ب خدا و کمک خدا همش باطل شد والا هیشکی نمیتونست کمک کنه 

الانم صبوری میکنم ولی بعضی وقتا تحملم تموم میشه

یه جادویی کرده بودن خدا ازشون نگذره بابام باهام دشمن شده بود 

برا همین ۱۵ سال عذاب و زجر کشیدم 

خواستگارامو از دست دادم چون بابام هیشکی رو راه نمیداد

من دوسال پیش اخریارو باطل کردم  این اواخر هم میدونم با استغاثه ب خدا و کمک خدا همش باطل شد ...

هروقت صبرت تموم شد به یه لیوان اب سه بار ایت الکرسی بخون فوت کن بخور.هم اروم میشی هم به روبراه شدن زندگیت کمک میکنه.

الان دیگه ب اون صورت خواستگار ندارم و اونایی ک میان کار ندارن و بابام ب بیکارا دختر نمیده 

دوست و دشمن شماتت میکنن 

باز امیدم ب خداست 

باز هنوزم از بابام میترسم ک الکی بهانه میاره

یاد روزی ک اون جادو کابالایی رو باطل کردم افتادم 

بعد ۱۵سال بابام منو بغل کرد اون گریه میکرد من داشتم قلبمو ک داره از جاش کنده میشه رو حس میکردم 

خدا جای حق نشستی خودت حکم کن 

2706