2726
عنوان

شوهر عوضیم خونوادمو از خونه بیرون کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2940 بازدید | 128 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید میگفتی نه یاباجون شنا بمونید خونه ماهم زودی برمیگردیم ومیریم بیرون گشت وگذار براتونم شام دزست میکنم ومیرم

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2728

بخدا دارم آتیش میگیرم همش میرم یه گوشه گریه میکنم میخوام عصری باخونوادم برم تا یه مدت طولانی دورو ورش نیام ازش بیزار شدم 

“مگه آدم چند بار تو زندگیش پیش میاد که یه چیزیو با تموم وجودش بخواد؟

الکی گفت یا واقعا مهمونی؟؟اگر واقعیت هم بود نباید سرسفره میگفت ...چقدر بیفکره شوهرت...واقعا خانوادت خیلی محترم هستن که حرفی نزدن

بی اصل ونسب اگر به جایی برسد! کی آب خنک به بینوایی برسد؟از باغ خودش کسب نچیند ثمری👌 بی‌مایه اگر به کدخدایی برسد
2706