1472
1459

بعد یه مدت طولانی خونوادم اومدن خونمون قراربود تاجمعه ظهر بمونن سرسفره شوهرم گفت راستی ماشب مهمونیم انقد گریه کردم چشام خون شده مستقیم از خونه بیرونشون کرد بابامم برگشت گفت خب ماهم میریم عیب نداره توقران بگید چی بهش بگم چیکار کنم چطوری رفتارکنم بفهمه دارم از ناراحتی میمیرم

“مگه آدم چند بار تو زندگیش پیش میاد که یه چیزیو با تموم وجودش بخواد؟

چقدر بد. تو هیچی نگفتی؟ 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

دیگه خونشو پا نزار خانوادش امد احترام نزار

پیش به سوی لاغری💪💪💪💪وزن اولیه85😓😓😓هدف اولیه 80هدف دوم 75.هدف سوم70.هدف نهایی65.شروع 98/6/26خدایا ارادمو قوی کن ایشالله به هدفم برسم.😌😌😌😌😌
1473

هیچی بعد رفتنشون یه جنگ راه مینداختی و یه جوری رفتار کن بفهمه توام میتونی بد باشی ولی خودت نمیخوای

دامادای نینی سایت چشونه؟

یه وقت چشم وا میکنی و میبینی که دیگه نه غم جمعه آزارت میده نه استرس شنبه، نه واسه رسیدن آخر هفته ذوق داری نه منتظر رویداد خاصی تو تقویم هستی، کلا فقط هستی که باشی، مثل بی حسی میمونه، یه بی حسیِ خطرناک...
8

دروغ گفته؟ 

چ بی فرهنگ. 

من ترس از دست دادن ندارم💜، خیال دل پس دادن ندارم💜، محاله وقتی از خدا یچیزی میخوام💜، نگفته باشم اسمتو کنارش یبارم 💜کاش همه ی آرزوها برآورده میشد... مثل تو ک زیباترین آرزوی منی 💛
1474

وای چه بد😡😡😡😡😡

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانای بهار99بیاین داخل تاپیکم باهم باشیم.❤❤❤❤داخل تاپیکام هست😊😊😊😊😊https://www.ninisite.com/discussion/topic/3357459/مامانای-اردیبهشت-و-خرداد۹۹

وا مگ مامان بابات غریبس میگفتی مهمون هم باشیم مامانم اینا بمونن خونه تاما بریم و بیایم 

بهترین چیزی که از نینی سایت یادگرفتم کلمه ی «بی اتیکت»بود 😄😄😄❤❤خدایا به ماهم یه فرشته ی سالم بده قول میدم ازش خوب نگهداری کنم💖💖
1331