1464
1411
عنوان

شوهر عوضیم خونوادمو از خونه بیرون کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2814 بازدید | 127 پست

الکی گفت یا واقعا مهمونی؟؟اگر واقعیت هم بود نباید سرسفره میگفت ...چقدر بیفکره شوهرت...واقعا خانوادت خیلی محترم هستن که حرفی نزدن

کاش می فهمیدم چیست...آنکه از چشم من تا عمق وجودت جاریست

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436
بخدا دارم آتیش میگیرم همش میرم یه گوشه گریه میکنم میخوام عصری باخونوادم برم تا یه مدت طولانی دورو ور ...

بجای اینکارا چرا باهاش حرف نمیزنی؟

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن
8

من بودم میگفتم من مهمون مهم دارم و جایی نمیرم تو هم زنگ بزن بگو خانواده خانمم خونه هستن ایشالا یه وقت دیگه به بابامم میگفتم اصلا حرفش رو نزن محاله بذارم برین

وزن اولیه 71.800.شروع رژیم یکشنبه 29 مهر 98. وزن هدف 58

دقیقا همین رفتارو با خانوادش بکن،من بودم شده طلاقم بده دقیقا همین بی احترامی رو به خانوادش میکردم

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
1474
بخدا دارم آتیش میگیرم همش میرم یه گوشه گریه میکنم میخوام عصری باخونوادم برم تا یه مدت طولانی دورو ور ...

همون موقع میگفتی زنگ زدم کنسلش کردم 

که خانوادت ناراحت نشن 

الانم نذار به هیچ عنوان بفهمن دروغ گفته و خواسته دکشون کنه دلشون میشکنه گناه دارن 

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 

هر سری خانواده شوهرت اومد همین حرفو ک نه!۱۰۰بار بدترشو بگو!هیچیم درست نکن بزار بیان خونت همین که اومدن حاضر شو بگو من جایی دعوتم ببخشید واجبه خودتون پذیرایی کنید از خودتون.من باید برم

جالب است ثبت احوال همه چیز را در شناسنامه ام نوشته جز احوالم...
1450