2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه بگی چرا در عجبی  بگو ما هم در عجب بشیم😏

چون لینک پر از عکس بچه های سایته ‌.‌همینجوری پخش میشه دست به دست

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...
2720
فقط کاربر البته رحم نمیکنه من چندتا دیدم از دستم گذاشته بود

پس چطوری هزارتا عکس؟🙄یعنی ۲۴ ساعته تو سایته برا شکار عکسای کاربرا؟ یا واقعا هک میکنه گوشیو؟😑😟

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
یه تاپیک بود حسودیم میشه به چت بعضی خانوما با شوهراشون.  اون تو لینک گذاشته بود

تو همون چالشه؟

صبورم؛خدا الان داره تکه های پازلم رو کنار هم میچینه!بزودی خواسته ام توی دستامه🙃 کم مونده تو کوچه ماهم عروسی بشه♡ مطمئنم

منم کلشو دیدم خداروشکر نبود کلا یبار عکس گذاشتما🤐😬😬😬😳

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2714

منکه اصلا برام مهم نیس

صد بارم تا حالا عکسمو گذاشتم

عکسه دیگع

میخاد بکنه تو ...ونش ؟ 

اینهمه عکس هر روز تو اینستا میبینیم

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل

ب نظر من ک خیلی بزرگش کردن..درسته ک کار وقیح نهایت وقاحت هس ولی کسی ک اینجا عکس میزاره باید پی خیلی چیزارو ب تنش بماله..سایت عمومی هس امکان خیلی چیزا وجود داره..پس خود ما خونما هم یکم سهل انگاریم

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘
پس چطوری هزارتا عکس؟🙄یعنی ۲۴ ساعته تو سایته برا شکار عکسای کاربرا؟ یا واقعا هک میکنه گوشیو؟😑😟

نه بابا هکر گوشی آنقدر راحت نیست عزیزم 

صد درد تو سایت کمک دست داره که عکسا رو داره اکثرا

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
ب نظر من ک خیلی بزرگش کردن..درسته ک کار وقیح نهایت وقاحت هس ولی کسی ک اینجا عکس میزاره باید پی خیلی ...

👌👌👌دقیقا..خودمون نباید بزاریم

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃
ب نظر من ک خیلی بزرگش کردن..درسته ک کار وقیح نهایت وقاحت هس ولی کسی ک اینجا عکس میزاره باید پی خیلی ...

بنظر من اصلا اصلا نبااید عکس گذاشت الان نگاه کردم عکسای خوب هسن عکسای بد هست 

2706