1507
1411

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

تو ک باز کردی عکس از منم بود؟؟

اسم شما رو ندیدم 

من یک دخترم👧 نگاه 👀به صدا و بدن ظریفم نکن اگر بخواهم تمام هویت مردانه است🧔را به 🔥خواهم کشید...!     من یک دخترم 👧...  با احساسات دخترانه ....سختم نکنید...!   مهربانم.... سنگم نکنید!   ساده ام... پیچیده ام نکنید!عشق و اندیشه در جانم است....مسخره ام نکنید! دخترانه گی هایم نیاز به مردانگی هایت ندارند...برو    مردانگی هایت را با زنانگی های یکی دیگر ارضا کن...! کاش شعور یک عده برسه نر بودن 🧔 یک جنسیت است و مرد 🧔 بودن هویت ... زیادند دخترانی که نر نیستند و لی خیلی 🧔 هستن...
1473

چقد اهمیت میدین بهش

عکسه دیگه

اینستاهم پره عکسه

انقد درموردش میحرفین فک میکنه خبریه

چشمهایت را میبوسم....میدانم هیچ کس در هیچ لحظه ای از آفرینش؛آنچه را که من در گرگ و میش نگاه تو دیدم؛نخواهد دید.....♡S
مرد_وقیح188@همین لعنتیه گزارش بزنید براش 

ترکید عزیزم 

من یک دخترم👧 نگاه 👀به صدا و بدن ظریفم نکن اگر بخواهم تمام هویت مردانه است🧔را به 🔥خواهم کشید...!     من یک دخترم 👧...  با احساسات دخترانه ....سختم نکنید...!   مهربانم.... سنگم نکنید!   ساده ام... پیچیده ام نکنید!عشق و اندیشه در جانم است....مسخره ام نکنید! دخترانه گی هایم نیاز به مردانگی هایت ندارند...برو    مردانگی هایت را با زنانگی های یکی دیگر ارضا کن...! کاش شعور یک عده برسه نر بودن 🧔 یک جنسیت است و مرد 🧔 بودن هویت ... زیادند دخترانی که نر نیستند و لی خیلی 🧔 هستن...
1485
منم دیدم هزارو خورده ای عکس بود فقط 20تاشو نگاه کردم ک چ اخه...یکی بود زده بود خاستگار فلانی...کسی ک ...

لینکشو بده🙏🙏🙏🙏

‍ زن احساسش راباموهایش نشان میدهدعاشق باشدموهایش رارهامیکندغمگین باشدباکش دارش میزندباحوصله باشدمیبافدومیآرایدعصبانےباشدجمعش میکندودلش بشکنداولین چیزیکه اضافیست موهایش هستند
منم دیدم خیلی عکس بود☹️

عکس کاربراست فقط؟ یا کلا هر چی عکس تو نی نی سایته، از لباس و مبل و دکوراسیون و خوراکی؟

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو رو خدا آمین بگین🌹خدایا به همه نی نی سالم بده...الهی آمین🌹
1396
واسه چی لینکو میدین بقیه؟.. اگه عکس خودتونم بود همینطوری راحت لینکو میدادین؟..

دقیقا همینه میخواد از این کنجکاوی خانوما استفاده کنه کاربران رو لو بده یکی آشنا پیدا کنه زندگیش بره رو هوا

تنهایی ! فقطصدسال اولش سخته..! ‏مسئله بر سر اعتقاد انسان به موضوعات نیست بلکه بر سر آن است که اعتقادات از انسان چه می‌سازند.
عکس کاربراست فقط؟ یا کلا هر چی عکس تو نی نی سایته، از لباس و مبل و دکوراسیون و خوراکی؟

فقط کاربر البته رحم نمیکنه من چندتا دیدم از دستم گذاشته بود

1508