1464
1521

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

1473

البومش کو؟؟؟؟

‍ زن احساسش راباموهایش نشان میدهدعاشق باشدموهایش رارهامیکندغمگین باشدباکش دارش میزندباحوصله باشدمیبافدومیآرایدعصبانےباشدجمعش میکندودلش بشکنداولین چیزیکه اضافیست موهایش هستند
1334

در عجبم از اونایی که لینک میخوان 😐

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...
منم برا همین ترسیدم بازش کنم،  گفتم شاید هک کنه

کجاس؟منم میخوام ببینم 

‍ زن احساسش راباموهایش نشان میدهدعاشق باشدموهایش رارهامیکندغمگین باشدباکش دارش میزندباحوصله باشدمیبافدومیآرایدعصبانےباشدجمعش میکندودلش بشکنداولین چیزیکه اضافیست موهایش هستند

من باز کردم عکس خیلیا بود 

فقط 38 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یک دخترم👧 نگاه 👀به صدا و بدن ظریفم نکناگر بخواهم تمام هویت مردانه است🧔را به 🔥خواهم کشید...!     من یک دخترم 👧...  با احساسات دخترانه ....سختم نکنید...!   مهربانم.... سنگم نکنید!   ساده ام... پیچیده ام نکنید!عشق و اندیشه در جانم است....مسخره ام نکنید! دخترانه گی هایم نیاز به مردانگی هایت ندارند...برو    مردانگی هایت را با زنانگی های یکی دیگر ارضا کن...! کاش شعور یک عده برسه نر بودن 🧔 یک جنسیت است و مرد 🧔 بودن هویت ... زیادند دخترانی که نر نیستند و لی خیلی 🧔 هستن...                                                                 بنده متاهلم 🧔 محترم درخواست دوستی نده ، که من برات تاپیک بزنم بگن 🐛 از خودته ،من🐛ندارم تو داری که درخواست دوستی میدی ، درخواست بدی ابروتو میبرم پس نکن با اعصاب من بازی نکن 😡 اُفتاد                        یعنی میشه که این تیکر واقعی بشه یک روز 🙁منم مامان بشم 🤰
1476

👅👅👅

میشه بگی چرا در عجبی 

بگو ما هم در عجب بشیم😏

خدایا اونی که خودت خوب میدونی کیه رو به بدترین شکل ممکن مجازات کن که اگه نکنی به عدالتت شک میکنم . امین یا رب العالمین 
1514