2703
2553
عنوان

خانومای گل اصفهانی بهم دکتر زنان خوب معرفی کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 51 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترا نظرتون درباره ی زهره ابوطالبی چیه من خیلی ازش تعریف شنیدم میگن مهربون وشوخِ وخیلی مهارت داره شما چیزی میدونین درموردش  

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍
قربونت برم دیگه چه کسی از پول خوشش نمیاد . رو مرده بزاری برات عربی میرقصه

خدانکنه.درسته.من خیلی بچه بودم خالم بیماری بدی داشت فقط رقایی تونست درمان‌کنه.ولی خب فکرکنم نوبت هم دیربه دیربده

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
2720
بله من بیماردکتر لبافم.خیلی خوبن وبیمارارو یکی یکی میبینه وباحوصله

ولی فکربکنم منشیش بداخلاق بود.ولی ان شاالله من سری دیگه میرم پیشش.شماطبیعی شدین یا سز؟

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
ببخشیدمیشه بگین چرااشتباه کردین طبیعی زایمان کردین؟ واینکه دکتر موحدی سزارین اختیاری انجام میده؟

چون سی ساعتِ تموم درد کشیدم و بیچاره شدم خیلی خاطره ی بدی دارم درسته که بعدش من خیلی راحتتر ازاونایی بودم که سز شده بودن ولی هزار بارمردم وزنده شدم من مینو موحدی رانمیدونم

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍
چون سی ساعتِ تموم درد کشیدم و بیچاره شدم خیلی خاطره ی بدی دارم درسته که بعدش من خیلی راحتتر ازاونایی ...

میناموحدیم تغریبا خوبه.تعریفشا شنیدم

ولی فکربکنم منشیش بداخلاق بود.ولی ان شاالله من سری دیگه میرم پیشش.شماطبیعی شدین یا سز؟

من تازه ۷هفتمه عزیزم.ولی یبار طبیعی زایمان ناموفق داشتم‌.منشیشم بدنیست چون سرش خیلی شلوغه گاهی بداخلاقی میکنه ولی اگه باردارباشی حتما نوبت میده بهت

2714
میناموحدیم تغریبا خوبه.تعریفشا شنیدم

یعنی سز اختیاری میکنه

راستش من فقط میخوام از دکترم مطمئن بشم بعداقدام کنم یعنی تادکتر پیدانشه منم اقدام نمیکنم😂😂😂

قربونت برم دیگه چه کسی از پول خوشش نمیاد . رو مرده بزاری برات عربی میرقصه

دکتر موحدی اصلا پولکی نیست، بارها منو توی مطب بدون هزینه سونو کرده. زیر میزی هم اصلا نمیگیره. 

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       

راستش اولش خواستم برم پیش مقاره عابد یکم تعریفِ ناجورازش شنیدم ترسیدم

دکتر موحدی اصلا پولکی نیست، بارها منو توی مطب بدون هزینه سونو کرده. زیر میزی هم اصلا نمیگیره. 

یعنی شما میگین من شکمِ اولم طبیعی بوده ایشون قبول میکنن سزارین کنن

اطراف من هم از همکارا هم اقوام هم دوستان خیلی پرس و جو کردم، زایمانهای دکتر موحدی رو قبول دارم، وضعیت بیمارهاش بعد از زایمان رو دیدم. فوق العاده تبحر داره. هم سزارین هاشو دیدم هم طبیعی هم عملهاشو، دقیق و بدون خطا. اخلاقش هم که عالی

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
یعنی شما میگین من شکمِ اولم طبیعی بوده ایشون قبول میکنن سزارین کنن

صحبت کنین باهاشون. از نگرانیهاتون بگید. مطمئن راهنماییتون میکنن

2706