1472
1459
عنوان

خانومای گل اصفهانی بهم دکتر زنان خوب معرفی کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 51 پست
وارد اطاق پزشک که میشید یه میزه وسط میز صندلی خانم دکتر، رو به رو ۳تا ماما میشینن و پرونده ها رو اما ...

اها ممنونم عزیزم من دکتر خودم مرجان لبافه خداییش خیلی خوبه ولی چون میگه سرکلاژ نیازی نیست میترسم

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربون مواظب نی نی تودلم باش اونو سالم بهم برسون😍😍😍

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

سلام منم دنبال دکترم البته برااالانم نه ها.ولی درکل خیلی پرس وجوکردم ودکترمرجان لباف راخیلی تعریفشاشنیدم میگن هم خیلی مهربون وکاربلده،البته گفتم‌من نرفتم پیشش ولی یه سقط داشتم منشی نوبت نداد میگن سرش شلوغه ولی بیمارهاشا یکی یکی میبینه ووقت میذاری.وحتی چندنفرپیشش وقتی زایمان کردن سرزین همه ی چربی های شکمشابرداشتن.ولی من دکترم دکترزهراصابری بود که برازایمان طبیعی خیلی معروفه ولی مت سز شدم وبرای زیبایی یکه تواصفهان.

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
1436

من واسه بچه ی اولم دکتر مینا سعادت بود من ازش راضی بودم ولی تاکید کرد که طبیعی زایمان کنم منم قبول کردم و بزرگترین اشتباهِ عمر ما کردم حالا دکتری میخوام که خیلی خوب باشه و اصلا واسه طبیعی گیر نده 

من واسه بچه ی اولم دکتر مینا سعادت بود من ازش راضی بودم ولی تاکید کرد که طبیعی زایمان کنم منم قبول ک ...

ببخشیدمیشه بگین چرااشتباه کردین طبیعی زایمان کردین؟ واینکه دکتر موحدی سزارین اختیاری انجام میده؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای رقایی اگه قبولت کنه که خیلی خیلی بهتره . اصلا بهتراز رقایی نداریم تو اصفهان

رقایی کارش خوبه.ولی خیلی دیگه پیر شده پولکیم هس

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
وای رقایی اگه قبولت کنه که خیلی خیلی بهتره . اصلا بهتراز رقایی نداریم تو اصفهان

واقعا؟ من سابقه زایمان زودرس دارم یبارچندماه پیش رفتم قبولم نکردن الان ک باردارم شاید قبول کنه.شنارفتین پیشش؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
سلام منم دنبال دکترم البته برااالانم نه ها.ولی درکل خیلی پرس وجوکردم ودکترمرجان لباف راخیلی تعریفشاش ...

بله من بیماردکتر لبافم.خیلی خوبن وبیمارارو یکی یکی میبینه وباحوصله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قربونت برم دیگه چه کسی از پول خوشش نمیاد . رو مرده بزاری برات عربی میرقصه

خدانکنه.درسته.من خیلی بچه بودم خالم بیماری بدی داشت فقط رقایی تونست درمان‌کنه.ولی خب فکرکنم نوبت هم دیربه دیربده

بله من بیماردکتر لبافم.خیلی خوبن وبیمارارو یکی یکی میبینه وباحوصله

ولی فکربکنم منشیش بداخلاق بود.ولی ان شاالله من سری دیگه میرم پیشش.شماطبیعی شدین یا سز؟

1474
ببخشیدمیشه بگین چرااشتباه کردین طبیعی زایمان کردین؟ واینکه دکتر موحدی سزارین اختیاری انجام میده؟

چون سی ساعتِ تموم درد کشیدم و بیچاره شدم خیلی خاطره ی بدی دارم درسته که بعدش من خیلی راحتتر ازاونایی بودم که سز شده بودن ولی هزار بارمردم وزنده شدم من مینو موحدی رانمیدونم

چون سی ساعتِ تموم درد کشیدم و بیچاره شدم خیلی خاطره ی بدی دارم درسته که بعدش من خیلی راحتتر ازاونایی ...

میناموحدیم تغریبا خوبه.تعریفشا شنیدم

ولی فکربکنم منشیش بداخلاق بود.ولی ان شاالله من سری دیگه میرم پیشش.شماطبیعی شدین یا سز؟

من تازه ۷هفتمه عزیزم.ولی یبار طبیعی زایمان ناموفق داشتم‌.منشیشم بدنیست چون سرش خیلی شلوغه گاهی بداخلاقی میکنه ولی اگه باردارباشی حتما نوبت میده بهت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331