2726
عنوان

آه خدایاااا

87 بازدید | 14 پست

دیشب خواب دیدم به همه دارم میگم شکمم دردمیکنه فکرکنم حامله م هیچکی باورش ننیشه محلم نمیزارن میگن تو ک بچه دارنمیشی میم بخدا تو شکمم تکون میخوره بیاد ببرید منو سونو.همش گریه می کردم التماس میکردم بیدارشدم انقدر دلم شکست که یادش میوفتم میزنم زیر گریه.خدا میشه نعجزه بشه؟میشه من مامان شم؟به کجا دخیل ببندم منم ببینی 

چقد حالتو میفهمم و کامل درکت میکنم

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داروهای کوفتی که میخورم روحیمو داغون کرده شدید برام علائم افسردکی میاره همش دوس دارم گریه کنم

ریزش موهامو نگم که موهام از نصف کمتر شده😔

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2728

ای خداوندم ای خدای زنده جلالت رو در جسم خواهرم نمیان کن و رحم باز شو ،خداوندم شکوه و عظمتت رو در جسمش نمایان کن

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
ای خداوندم ای خدای زنده جلالت رو در جسم خواهرم نمیان کن و رحم باز شو ،خداوندم شکوه و عظمتت رو در جسم ...

مرسی عزیزم ازدعای خیرت انشالله هرچی سلامتی وحال خوبه به خودت برگرده

مرسی عزیزم ازدعای خیرت انشالله هرچی سلامتی وحال خوبه به خودت برگرده

ممنون عزیزم برام دعا کن منتظر خبرم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3242053/لطفا-یه-لحظه-بیاین-تو-تاپیکنم-بهتون-نیاز-دارم?postId=107746680

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
داروهای کوفتی که میخورم روحیمو داغون کرده شدید برام علائم افسردکی میاره همش دوس دارم گریه کنم ریزش ...

خیلی سخته...مخصوصا وقتی بهت بگن علاوه برمشکل خودت شوهرت ازواسپرمه یعنی فقط معجزه من دلم همیشه بچه میخواست الان به جایی رسیدم ک گاهی دلم میخواد بچه های مردمو بردارم واسه خودم انقدرشدید دلم میخواد

عزیزم ان

شاءالله درهای رحمت خدا بیشتر از قبل به روی شما باز بشه 

ان شاءالله صاحب فرزند سالم و صالح بشی 

اندکی صبر سحر نزدیک است 🌸 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
اسی جان هنوزعمل ای وی افوانجام ندادی؟قراربودبدی که؟مدرسه رفتنتومگه به این خاطرکنسل نکردی؟

نه امسال به دلایلی مجبرشدم برم وپشیمونم شدم از رفتنم😔گول خوردم متاسفانه ومقصرم خودمم.افتادواسه اردیبهشت ماه

مرسی عزیزم کی اون روز میاد که من همه ی این شهرو چراغونی کنم که دلم غرق خوشبختی شه

امیدوارم به آرزوت برسی عزیزم.تاحالا باردارنشدی؟؟

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
2706