1421
1363
عنوان

کیا نی نی چهار ماهه دارن😍

106 بازدید | 34 پست

من دخترم چهار ماهشه

همش جیغ میزنه گریه نمیکنه ها ولی فقط داره جیغ میزنه به حالت اعتراض نمیدونم چشه و چی میخواد با اینکه بچه دومم هست ولی واقعا با بچه اولم متفاوته و داره دیوونه ام میکنه اوایل خیلی خوب وآروم بود اما نمیدونم چرا یک ماهه اینطوری شده بی نهایت جیغ جیغو و نق نقو شده😭😭

برام دعا کنید به دو تا از آرزوهام برسم اول عاقبت بخیری خودم و همسرم دوم سلامتی و خوشبختی بینهایت برای بچه هام😊
بازی میخواد ؟

بعلهههه دقیقا فکر کنم همینه

فکر کرده ما همه بیکاریم😂

برام دعا کنید به دو تا از آرزوهام برسم اول عاقبت بخیری خودم و همسرم دوم سلامتی و خوشبختی بینهایت برای بچه هام😊

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1390
کم بغلش نمیکنی؟؟؟؟؟؟ تا به مرحله ی جیغ نرسه بغلش نمیکنی؟؟؟؟ شیر ت سیرش میکنه؟؟؟؟

مرحله نداره خواهر جان کلا در جال جیغ زدنه

انقدر اوایل آروم بود کیف میکردی و لی الان...

1376
1418
فقط شیر خودتو میدی؟ من دخترم دو گانه سوزه، اون یکی رو کم بدم قرقرو میشه!؟🤣

نه دختر من شیر خشکیه

خیلی خیلی کم هم شیر من رو میخوره

شما شیرت زیاده؟ من اصلا ندارم خیلی کمه

پسر منم.یه هفته اس همش گریه میکنه 

دختر من گریه نمیکنه فقط قلدرانه جیغ و داد میکنه

من بهش میگم زنیکه سلیته😂😂😂😂

نه دختر من شیر خشکیه خیلی خیلی کم هم شیر من رو میخوره شما شیرت زیاده؟ من اصلا ندارم خیلی کمه

من شیرم بدک نیست ولی هم دخترم شکموهه هم رفلاکس داره، ببلاک ای آر مال رفلاکسی ها رو میدم تا بهتر شه، خوب شد قطعش میکنم

1391