1421
1411

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1390

بستگي داره من وارمر خريدم ٨ساعتست  يبارم خريده بودم ٤ساعته بود

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
داره ابان ميشه😭 تولدم نزديكه😭 جيگرگوشه ي مادر روز تولد توام نزديكه😭 ولي تو زودتر ازونكه بايد رفتي😭نذاشتي حتي اون صورت كوچولوتو ببينم 😫 من ك كلي بخاطرت صبر كرده بودم چرا تو نتونستي تحمل كني و برگشتي پيش خدا😭 مامان جان جيگرم خون شده😭شب و روزم گريه شده😭 مامان جان بيا برگرد تودلم😭توروخدا بيا😭 مامانت ميميره بدون تو😭من گناه ندارم ! دلت بسوزه ب حال زارم مامان جان برگرد تو ازخدا بخواه ک دوباره بذارنت تودلم😭 همش ۲۵سالمه اما انگار درونم ی ادم۵۰ساله شده جـــانِ مــادر بيــا🖤💔قرار بود تولد هردوتامون ٢٨ ابان باشه امـــــا از امسال ، هرسال روز تولدم يادم ميفته ك من هيچ ٢٨آبــاني مادر نشدم ، 💔    لـطـفـا براي مادرشدنم ي صلوات ميـفرستيد؟ ان شاءالله حاجت روا شيد ❤️
1376
اونا که تموم نمیشن ولی تا ۳ یا ۴ ساعت قابل استفاده هست بعدش هر کاری بکنی خاموش میشه

آخه نخشون کوتاهه نجیسوزه زود؟

برای سلامتی پدرمو مادرمو برادرم و شوهرم صلوات
تموم نمیشه آخه چکه نمیکنه که، ذوب میشه تو همون ظرفش جمع میشه و فیتیله توشه روشن میمونه.

نخش تموم نمیشه؟ نیمسوزه؟بچه ها میگن آخه چهارساعت کار میکنه

برای سلامتی پدرمو مادرمو برادرم و شوهرم صلوات
1387
بعدش کلا هیچوقت کار نمیکنه؟

اره عزيزم 

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
داره ابان ميشه😭 تولدم نزديكه😭 جيگرگوشه ي مادر روز تولد توام نزديكه😭 ولي تو زودتر ازونكه بايد رفتي😭نذاشتي حتي اون صورت كوچولوتو ببينم 😫 من ك كلي بخاطرت صبر كرده بودم چرا تو نتونستي تحمل كني و برگشتي پيش خدا😭 مامان جان جيگرم خون شده😭شب و روزم گريه شده😭 مامان جان بيا برگرد تودلم😭توروخدا بيا😭 مامانت ميميره بدون تو😭من گناه ندارم ! دلت بسوزه ب حال زارم مامان جان برگرد تو ازخدا بخواه ک دوباره بذارنت تودلم😭 همش ۲۵سالمه اما انگار درونم ی ادم۵۰ساله شده جـــانِ مــادر بيــا🖤💔قرار بود تولد هردوتامون ٢٨ ابان باشه امـــــا از امسال ، هرسال روز تولدم يادم ميفته ك من هيچ ٢٨آبــاني مادر نشدم ، 💔    لـطـفـا براي مادرشدنم ي صلوات ميـفرستيد؟ ان شاءالله حاجت روا شيد ❤️
تااخر عمر؟

تا آخر عمر چیه😂😂😂

تا وقتی منقضی نشه.چمیدونم.شاید یه وقتیش دیگه خراب بشه جواب نده.اما تموم نمیشن

دخترکم❤درسته ناخواسته اومدی😔اما خوش اومدی❤خداجونم🙏تو هوای پسرکمو داشته باش،نکنه اذیت بشه😢هنوز خیلی کوچیکه😞
نخش تموم نمیشه؟ نیمسوزه؟بچه ها میگن آخه چهارساعت کار میکنه

چهارساعت بیشتر کار میکنه.

من خودم یه بسته وارمر گرفتم همون دو تایی که باز کردم هنوز هست‌. دوباره روشن میشه. ولی خب مداوم هیچ وقت روشن نبوده مثلا چهار ساعت! هر بار حداکثر یه ساعت سر میز شام، زیر ظرف غذا.